Fascinující Surviving Mars: Kolonisté nesmějí zemřít!
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Fascinující Surviving Mars: Kolonisté nesmějí zemřít!

Fascinující Surviving Mars: Kolonisté nesmějí zemřít!

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

27. 3. 2018 03:00 13

Seznam kapitol

1. Kolonizace Marsu je nadosah 2. Fáze přípravy 3. Fáze ustálení 4. Pozor na idioty
5. Co jsem to jenom hrál? 6. Všude samá červená 7. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Chtěli byste zažít dobrodružství ve stylu Marťana? Perfektní příležitost vám nabízí budovatelská strategie Surviving Mars. V Surviving Mars si na vlastní kůži vyzkoušíte přivést k životu vesmírný program na kolonizaci Marsu. Není dokonalá, ale patří k tomu nejlepšímu, co se téma osidlování Marsu objevilo.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Když vizionář Elon Musk před pár měsíci vyhlásil, že chce do deseti let na Mars poslat první kolonizátory, leckdo nad tím nevěřícně mávnul rukou. I ve 21. století se stále těžko věří, že už pomalu nadešla doba, abychom si vděčný námět mnoha filmů a videoher mohli prožít na vlastní kůži.

Únorový start nejsilnější současné rakety na Zemi, Falcon Heavy, respektive strojově přesné přistání obou boosterů zpět na odpalovací plošinu, nejspíše většině těchto nedůvěřivců zavřel pusu. Osidlování Marsu je v současné chvíli skutečně již možné, ačkoliv prostředky na něj vynaložené jsou stále ještě příliš vysoké.

Osidlování Marsu se proto se stále větší vehemencí dostává do různých dokumentů, ale také do románů i filmů (nedávným počinem byl film podle románu Marťan) či videoher. Mezi ně nově patří i budovatelská strategie Surviving Mars. A i ona hojně odkazuje na světoznámý román Marťan anglického spisovatele Andyho Weira.

Za vývojem hry stojí bulharské studio Haemimont Games, které má na svědomí mimo jiné i sérii perfektních budovatelských strategií Tropico.

Fascinující Surviving Mars: Kolonisté nesmějí zemřít!
i Zdroj: PCTuning.cz

Recenzi Tropico 5 (zatím poslední díl série) najdete i na PC Tuningu.

To je jistě důvod k tomu klást na Surviving Mars vysoké nároky. Obstojí Surviving Mars v porovnání s ostatními budovatelskými strategiemi? Na to si odpovíme v nadcházející recenzi.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama