Honor Band 5i – test odlehčené verze náramku Honor
Článek Honor Band 5i – test odlehčené verze náramku Honor

Honor Band 5i – test odlehčené verze náramku Honor

Jan Preclík

Jan Preclík

5. 8. 2020 03:00

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Unboxing & Parametry 3. Funkce náramku 4. Zkouška v praxi 5. Závěr

Koncem loňského roku Huawei uvedl chytrý náramek Honor Band 5, v květnu se na prodejnách objevil za poloviční cenu model Sports. 5i se svými parametry zapadá přesně mezi tyto dva modely. Kdy má ale smysl kupovat ještě levnější okleštěnou verzi už tak levného náramku? Na jeho klady i zápory se podíváme v dnešním článku.

Reklama
Reklama

O tom, že s nositelnou elektronikou se v poslední době roztrhl pytel, není třeba diskutovat. Chytrých náramků a hodinek je na trhu nepřeberné množství. Čert, aby se v tom vyznal. I když je český trh těmito hračkami doslova přesycený, přilejeme ještě trochu oleje do ohně.

Řeč je o recenzi „lite“ verze náramku Honor Band s modelovým označením 5i. Horko těžko jsem se jej snažil vyhledat na českých e-shopech, tento model se jednoduše na náš trh nedostal. A jak jsme se k němu dostali my? Jednoho dne prostě na recepci dorazil pošťák s tajemným balíkem z dálného východu, o kterém nikdo nevěděl. Obecně máme ale perfektní vztahy s výrobci z východu, tak jsme se nebáli balík s čínskými symboly otevřít.

Honor Band 5i – test odlehčené verze náramku Honor

Následovaly dva měsíce nejistoty, peripetií a personálních problémů, kvůli kterým vychází dnešní článek se značným zpožděním. Ekonomická situace nebyla pár posledních měsíců zrovna ideální, s čímž souvisely i výpadky vůle některých redaktorů.

A tak jsem byl povolán, abych zachránil situaci a blíže se podíval na odlehčenou verzi nové řady náramku Honor. Co mu chybí, co má navíc a zda se jeho pořízení nám, potomkům praotce Čecha, vyplatí, na to se podíváme v následujících kapitolách.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning