logitech-illuminated-keyboard-styl-s-velkym-s
Článek Logitech Illuminated Keyboard - styl s velkým S

Logitech Illuminated Keyboard - styl s velkým S

Filip Eckstein

Filip Eckstein

30. 10. 2008 01:00 41

Seznam kapitol

1. Balení a specifikace 2. První dojem, design a rozměry 3. Ergonomie, multimedia a podsvícení 4. Software 5. V praxi, hodnocení a závěr

Dnes se podíváme na zoubek nové Logitech Iluminated Keyboard. Jak už jistě mnozí z vás cítíte z z názvu, jednat se bude o klávesnici s podsvícenými tlačítky. Není to však zdaleka všechno, co může tento "drobeček" nabídnout. Logitech se totiž mimo jiné také chlubí tím, že nová Illuminated představuje vůbec nejtenčí klávesnici na trhu.

Reklama
Reklama

Nová Logitech Illuminated na první pohled nijak špatně nevypadá. Svým vzhledem určitě nepřipomíná žádné "super herní dělo", ale spíše poměrně elegantní ozdobu hodící se do nějaké té lepší kanceláře. Celkové provedení je spíše "hranatějšího charakteru". V praxi tu máme pouze jednu jedinou oblenou součástku a tou je moderně vyhlížející průhledný plastový rám lemující boky a horní okraj klávesnice.

Logitech Illuminated Keyboard - styl s velkým S


Pohled na vybalenou Illuminated Keyboard

Nejtenčí na trhu?

Jak už jsem výše zmínil, Logitech se u své nové Logitech Illuminated Keyboard chlubí zejména jejím velmi tenkým profilem. Podle oficiálních specifikací výrobce, ale i dle našich měření, by měla klávesnice na výšku měřit skutečně zhruba 9,3mm, což už je poměrně slušné. Navenek to však nijak výrazně znatelné není, její tloušťku si opravdu vychutnáte až ve chvíli, kdy klávesnici samotnou uchopíte do rukou.

Logitech Illuminated Keyboard - styl s velkým S


Tloušťka Illuminated Keyboard v porovnání s běžným fixem

Podíváme-li se na výše uvedenou fotografii trošku podrobněji, zjistíme, že dokonce fix samotný klávesnici mírně, ale přece převyšuje.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning