Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety
Hry Článek Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety

Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

3. 10. 2013 03:00 19

Seznam kapitol

1. Strategie 2. Chuťovky 3. Adventury 4. Arkády
5. Logické hry 6. Simulace / závodní hry 7. Akční hry 8. Sportovní hry / RPG

Chytré mobily a tablety dnes mají tolik výkonu, že si na nich můžete zapařit i náročné herní tituly. Tak proč se nezabavit třeba v autobuse? Vybrali jsme pro vás přes tři desítky titulů rozdělených podle žánrů, snad si vyberete alespoň jeden. Pokud máte lepší tipy, stačí je napsat do diskuse. Takže – instalujte a dobře se bavte!

Reklama
Reklama

Fieldrunners 2

Zajetá značka Fieldrunners, kterou svým ražením řadíme mezi tower-defence hry, se v zimě tohoto roku vrátila s druhým pokračováním. Vývojáři ze Subatomic Studios se ho opět rozhodli vedle majitelů PC poskytnout i vlastníkům mobilů a tabletů, což nám udělalo velkou radost. Také druhý díl dopadl naprosto skvěle a i když se nevytasil se žádnou závratnou novinkou, řadí se mezi špičku svého žánru. Pokud se chcete se svými věžičkami postavit mohutné invazi vojáků, nákup Fieldrunners 2 rozhodně zvažte.

Radiant Defense

Už název Radiant Defense nám napovídá, že se jedná o druhého zástupce našeho seznamu z žánru tower-defese. Na rozdíl od Fieldrunners by vás mohl zaujmout jedinečnou pestrobarevnou grafikou, díky níž je hra naprosto přehledná, ale také skutečně tuhou obtížností, se kterou si neporadí každý zelenáč.

Restaurant Story

Zástupce time-management strategií, který bychom mohli přirovnat k populárnímu facebookovému titulu Café World. I zde je totiž vaším úkolem zvelebovat si svojí restauraci a krmit hladové krky lidí, kteří se k vám vydají na jídlo. Restaurant Story je povedenou hrou jak po grafické stránce, tak i po hratelnostní. Nabízí totiž širokou paletu jídel, která pramení z nakupování různých druhů sporáků a pestré možnosti vybavení restaurace, dostupné i bez nutnosti sypat do hry nějaké peníze.

Plaque Inc.

Naprosto originální strategie, ve které dostanete do rukou osud jednoho viru. Ten se budete snažit mutovat takovým způsobem, aby co nejrychleji zasáhl celou Zemi a pozabíjel všechny její obyvatele. Jakmile zemře ten poslední, vyhráli jste. Zdá se vám to zvrácené? Nám se to zdá naprosto geniální! K dispozici je široká paleta mutací, které určují způsob zasažení lidského organismu stejně, jako například i způsob šíření. Nejsmrtelnější vir je jen jeden. Dokážete přijít na to, jaké má vlastnosti?

Plants vs. Zombies

Druhý díl legendárního titulu Plants vs. Zombies je na spadnutí a nám nezbývá, než se při čekání na něj zabavit původní hrou. Ne, že by nám to vadilo. Plants vs. Zombies je ujetá návykovka, ve které se snažíte ochránit svůj dům před nájezdy hladových zombie. Jak? Za ušetřené penízky kupujete květiny různých vlastností. A je to nářez, fakt!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning