Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety

Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety | Kapitola 8

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

3. 10. 2013 03:00 19

Seznam kapitol

1. Strategie 2. Chuťovky 3. Adventury 4. Arkády
5. Logické hry 6. Simulace / závodní hry 7. Akční hry 8. Sportovní hry / RPG

Chytré mobily a tablety dnes mají tolik výkonu, že si na nich můžete zapařit i náročné herní tituly. Tak proč se nezabavit třeba v autobuse? Vybrali jsme pro vás přes tři desítky titulů rozdělených podle žánrů, snad si vyberete alespoň jeden. Pokud máte lepší tipy, stačí je napsat do diskuse. Takže – instalujte a dobře se bavte!

Reklama

FIFA SOCCER 13

Mnoho hráčů FIFA SOCCER 13 vyčítá nepřesné ovládání a další spoustu mušek, které skutečně obsahuje. Jenže – je to fotbal. A je to ten nejlepší fotbal, který na naše mobilní platformy zatím dorazil. Navíc pomineme-li fakt, že FIFA 13 se od své počítačové předlohy hodně liší, potom tomuto titulu musíme přiznat, že je poměrně zábavný. Zatěžovat vás výčtem reálných lig, nebo skutečných jmen vás nebudeme. Jedinou jeho nevýhodou jsou pak delší časové úseky, které jednotlivé zápasy vyžadují.

Virtua Tennis Challenge

Perfektní arkádový tenis, který skvěle vypadá, ale především se dobře hraje. Jeho největší předností je různorodost, režim kariéry, multiplayer, ale také skvěle padnoucí dotykové ovládání. Podáte dvěma doteky, odehrajete přejetím prstu do příslušného směru. Dvouhru i čtyřhru si můžete zahrát na všech třech površích. Utkání nejsou dlouhá a tak vám skvěle vyplní chvilku při čekání na autobus, ale zároveň jsou poměrně zábavná a tak se u nich stejně tak dobře zabavíte třeba i dvě hodiny v kuse. Pokud máte tenis rádi, Virtua Tennis Challenge vám prostě nemůže uniknout.

Eternity Warriors 2

Eternity Warriors 2 je klasické RPG ve stylu Diablo, které vás provede mytickým světem plným oživlých mrtvol, létajících příšer a kouzelných bossů. V boji vám budou nápomocné vaše dvě velké sekery, ale i další zbraně a samozřejmě speciální obranné a útočné pohyby. Tato hra se pyšní precizním grafickým zpracováním, které svými detaily bere dech. A jako poslední triumf si nechala skutečnost, že je zcela zdarma a nebude vás otravovat reklamními bannery, ani hojnými mikrotransakcemi.

Baldur´s Gate: Enhanced Edition

Pokud byste na svém mobilním zařízení uvítali nějaký klasičtější RPG titul, Baldur´s Gate: Enhanced Edition vás prostě nemůže zklamat. Hra byla sice pro potřeby mobilních zařízení upravena – grafický kabátek je značně vypulírovaný a herní mechanismy jsou o něco zjednodušené, ale to je jen ku prospěchu věci. Remake staré klasiky vedle původní hry obsahuje také datadisk Tales of the Sword Coast, což znamená dlouhé hodiny hraní. Troufnete si na tuhle staromileckou výzvu?

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama