Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety
Článek Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety

Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

3. 10. 2013 03:00 19

Seznam kapitol

1. Strategie 2. Chuťovky 3. Adventury 4. Arkády
5. Logické hry 6. Simulace / závodní hry 7. Akční hry 8. Sportovní hry / RPG

Chytré mobily a tablety dnes mají tolik výkonu, že si na nich můžete zapařit i náročné herní tituly. Tak proč se nezabavit třeba v autobuse? Vybrali jsme pro vás přes tři desítky titulů rozdělených podle žánrů, snad si vyberete alespoň jeden. Pokud máte lepší tipy, stačí je napsat do diskuse. Takže – instalujte a dobře se bavte!

Reklama
Reklama

Asphalt 7: Heat

Asphalt 7: Heat je závodní arkádovka ve stylu Need for Speed. Najdete v něm několik desítek zábavných tratí, které vám umožní závodit po celém světě – například na Miami, v Londýně, Paříži atd. A to vše navíc v perfektním multiplayeru, který byl od posledního dílu vylepšen a přináší možnost závodit až s pěti přáteli najednou. A pokud závodně naladěné kamarády nemáte, není třeba svěsit hlavu – nachází se zde také vyhledávač her, který vám živého soupeře dohodí v mžiku oka.

Real Racing 3

Real Racing 3 je oproti výše zmiňovanému titulu Asphalt 7: Heat cílen na příznivce realisticky pojatých závodů. V Real Racing 3 se můžete na okruzích prohánět v desítkách závodních aut, která přinášejí prakticky nejreálnější jízdní vlastnosti, jaké se na dotykových zařízeních zatím ukázaly. Potěší také skutečnost, že hra je zcela zdarma – a pokud budete skutečně dobrými závodníky, vyhnete se i mikrotransakcím, které jsou jinak nutné třeba pro opravy aut po kolizích s protivníky.

Mayday!

Letecká arkádovka, která z vás udělá skutečného hrdinu. Vaším úkolem zde bude přistávat s různými druhy letounů na rozličná letiště při rozdílných povětrnostních podmínek tak, abyste na zem všechny cestující dostali živé a zdravé a v nejlepším psychickém rozpoložení. Zní to jednoduše, zezačátku to také jednoduché je, ale úspěšné pokoření všech levelů dokáží jenom ti nejlepší piloti.

Carmageddon

Návrat herní klasiky Carmageddon potěší všechny pamětníky i nové hráče. Kdo by si ostatně nechtěl po projetí Prahou v dopravní špičce trošku shladit žáhu a srazit na přechodu pro chodce pár nebohých lidí? V reálu by vás za to asi nepochválili, ale Carmageddon vám za každou přejetou bábu udělí body a pokud se vám podaří přejet několik lidí najednou, ještě líp – vaše body se tak budou násobit.

Grand Theft Auto: Vice City

Ani další herní klasiku – Grand Theft Auto: Vice City - jsme v našem článku nemohli opomenout. I když si i zde v autech hojně zajezdíte, více než o závodní simulátor se jedná o simulátor člověka, který se pohybuje v mafiánském prostředí a snaží se dostat na špičku podsvětí města Vice City. Vedle ježdění se tu tak budete také prát, nebo třeba shromažďovat peníze. Ale co je nejdůležitější – hlavně se budete neskutečně dobře bavit.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning