Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety
Článek Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety

Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

3. 10. 2013 03:00 19

Seznam kapitol

1. Strategie 2. Chuťovky 3. Adventury 4. Arkády
5. Logické hry 6. Simulace / závodní hry 7. Akční hry 8. Sportovní hry / RPG

Chytré mobily a tablety dnes mají tolik výkonu, že si na nich můžete zapařit i náročné herní tituly. Tak proč se nezabavit třeba v autobuse? Vybrali jsme pro vás přes tři desítky titulů rozdělených podle žánrů, snad si vyberete alespoň jeden. Pokud máte lepší tipy, stačí je napsat do diskuse. Takže – instalujte a dobře se bavte!

Reklama
Reklama

Dead Space

Dead Space je hororová 3rd person akce, v níž se s hlavním hrdinou Isaacem Clarkem pustíte do útrob těžební lodi, na které jste kvůli pokusu o její opravu ztroskotali. Už při prvních krocích potemnělými chodbami je jasné, že tady něco nehraje. Dead Space vsází na budování napětí a lekací momenty, takže se netěšte na zástupy protivníků, ale spíše na strach a hrůzu. Nábojů je tu poskrovnu, takže dojde i na souboje tělo na tělo.

Dead Trigger

Dead Trigger je slavný kousek od českého studia Madfenger. K dispozici je zcela zdarma, což ovšem není jediná skutečnost, která ho dostala do našeho článku. Tím hlavním důvodem, proč jsme sem Dead Trigger zařadili je nesmírně návyková first person akce, ve které budete kosit krvežíznivé zombie. Hra vás však zaujme i perfektním ovládáním a téměř dokonalým grafickým zpracováním. Co víc bychom si o střílečky na mobilní zařízení mohli přát?

Modern Combat 4: Zero Hour

Modern Combat 4: Zero Hour je živoucím důkazem toho, že akční hry na mobily mohou vypadat naprosto fantasticky – ba co víc, tahle hra se svým grafickým zpracováním může hravě vyrovnat stávající generaci konzolí. Modern Combat 4: Zero Hour je navíc velice variabilní hra, ve které se vám nabídnou tuny obsahu – od tisíců upgradů zbraní, po spoustu různorodých levelů napříč celou planetou zemí. A samozřejmostí je i přijatelný příběh, zajímavý systém specializací a poutavý multiplayer.

Max Payne Mobile

Max Payne se po třetím dílu, který vyšel minulý rok v létě, rozhodl rozbalit to také na mobilu. Konverze prvního dílu na dotykovou platformu přitom dopadla naprosto skvěle. Vzhledem ke skvělému ovládání se v roli uprchlého tajného policajta, který byl obviněn z vraždy, opět můžete pustit za očištěním svého jména. A při tom vám samozřejmě budou pomáhat dva kvéry a populární prvek bullet time.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning