Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety
Hry Článek Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety

Nejzajímavější hry pro vaše mobily a tablety | Kapitola 2

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

3. 10. 2013 03:00 19

Seznam kapitol

1. Strategie 2. Chuťovky 3. Adventury 4. Arkády
5. Logické hry 6. Simulace / závodní hry 7. Akční hry 8. Sportovní hry / RPG

Chytré mobily a tablety dnes mají tolik výkonu, že si na nich můžete zapařit i náročné herní tituly. Tak proč se nezabavit třeba v autobuse? Vybrali jsme pro vás přes tři desítky titulů rozdělených podle žánrů, snad si vyberete alespoň jeden. Pokud máte lepší tipy, stačí je napsat do diskuse. Takže – instalujte a dobře se bavte!

Reklama
Reklama

Pou

Pou, neodolatelná figurka zavalitého tvaru, je odkázána na vaši péči a pozornost. Musíte jí pravidelně krmit, mýt, udržovat ve zdraví, dbát na její odpočinek, ale také ji zabavit různými hrami. V těchto minihrách pak sbíráte penízky k dalšímu nákupu. Je to jednoduché, hravé a zatraceně návykové. Tamagotchi boduje ze záhrobí!

Draw Something

Umíte kreslit? Tak to je bezva, v téhle hře budete bodovat. Že kreslit neumíte? Vůbec nevadí. I tak si s touhle hrou užijete spoustu zábavy a se svými kreacemi pravděpodobně rozesmějete i své kamarády. S nimi si totiž své obrázky budete vyměňovat, přičemž cílem hry je, uhodnout co svým výtvorem autor myslel a název věci sestavit z nabídnutých písmenek. Draw Something je geniální nápad v perfektním provedení. Jedinou nevýhodou je absence českého jazyka.

Minecraft: Pocket Edition

Virtuální Lego nedávno dorazilo i na naše mobilní zařízení a i zde se jedná o pořádný nářez. Hra je sice osekána na minimum, i tak vám ale nabízí perfektní pískoviště, kde si můžete dělat, vše co jen chcete – od lovení zvěře, přes těžbu surovin až třeba k vyrábění vzácných předmětů. Fantazii se meze zkrátka nekladou. A kreativce navíc potěší excelentně zvládnuté ovládání, které umožňuje pohodlné hraní i na menších přístrojích typu Samsung Galaxy II.

The Sandbox

Co takhle kdybyste byli malý vousatý pán v bílé košili, který se vesele vznáší na obláčku a říká si Bůh? Potom byste si se Zemí asi nejspíše hráli jako s takovým velkým pískovištěm, že? A stejné je to i v titulu The Sandbox. Kombinací prvků se dostáváte k prvkům novým (například erozí skály vyrobíte písek) a stavíte si, co vás napadne. A teď si ještě představte, že vaše dílo se dá uvést do pohybu – to je potom pořádný mazec. Navíc v tomto titulu nemusíte být zdatným Bohem, abyste si užili kopec zábavy – stačí si pohrát s výtvory ostatních hráčů.

Zookeeper Battle

Strategická mach-3 on-line bojovka. Jinak se snad Zookeeper Battle popsat nedá. Na začátku si zvolíte bojovníka, s kterým postupně budete čelit ostatním hráčům. Princip bojů je přitom naprosto jednoduchý – v určeném časovém limitu k sobě skládáte tři a více stejných ikonek (zvířátek), které posléze mizí a přidávají vaší postavičce body k obraně nebo útoku. K dispozici jsou také šikovné bonusy – odkrývání ideálních tahů, nebo třeba bomby, které z obrazovky nechají zmizet všechna zvířátka stejného druhu. Škoda jen, že mach-3 část je tak krátká. Jinak se ale tahle hra vážně povedla.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning