Ohlédnutí za akcí – Gigabyte OC Workshop
i Zdroj: PCTuning.cz
Návody Článek Ohlédnutí za akcí – Gigabyte OC Workshop

Ohlédnutí za akcí – Gigabyte OC Workshop | Kapitola 7

Aleš Kaňák

Aleš Kaňák

17. 7. 2012 01:00 19

Seznam kapitol

1. Základní informace o pořádané akci 2. Příprava zázemí pro lámání rekordů 3. Představení hardwaru 4. Úvod workshopu
5. Odpolední přetaktování 6. Sumarizace dosažených výsledků 7. Závěrem

Obliba extrémního přetaktování v České republice roste, byť se této speciální zábavě aktivně věnuje pouze hrstka nadšenců. Dnešní report z akce vám ukáže, jak taková párty vypadá, co si mohli všichni příchozí vyzkoušet a přihodíme i několik postřehů z praxe. Jaké je to taktovat pod dusíkem na vlastní kůži?

Reklama

Vraťme se ještě na chvíli zpět k workshopu. Zpočátku vyrovnaný souboj trojice týmů skončil jasnou dominancí jednoho z nich. Taktování s tekutým dusíkem je někdy nevyzpytatelné a základní desky si poté mohou žít vlastním životem, případně úplně stávkovat (po vyschnutí byly desky opět funkční). Přetaktování je vždy i o štěstí a workshop toho byl jasným příkladem. Vítězný tým si domů odnesl USB 3.0 flash disky od Kingstonu. Ostatní také nepřišli zkrátka a bylo pro ně připraveno mnoho reklamních předmětu počínaje drobnostmi, jako jsou propisky, až po trička a mikiny.

Ohlédnutí za akcí – Gigabyte OC Workshop
i Zdroj: PCTuning.cz

Po vyhlášení vítězného týmu ještě celá akce zdaleka nekončila. Dobrovolníci se mohli přesunout s námi do jedné hospůdky, která se nacházela v areálu kolejí Strahov. Debata se netočila pouze o právě proběhlé akci, ale také o tématech, které s počítačovým hardwarem vůbec nesouvisí.

Ohlédnutí za akcí – Gigabyte OC Workshop
i Zdroj: PCTuning.cz

Celkově si myslím, že se první Gigabyte Overclocking Workshop vyvedl. Doufám také, že splnil vaše očekávání a nabrali jste nové zkušenosti, které snad v budoucnu uplatníte při extrémním přetaktování. Přetaktování samotné vám šlo a byla radost pohledět, s jakým zápalem a nadšením jste vylepšovali své výsledky.

Touto akcí nic nekončí, ale spíše začíná. Zatím není znám termín ani místo konání, ale je skoro jisté, že se ve workshopech bude na půdě České republiky dále pokračovat. Na příštím ročníku by tak nejspíše byly k dispozici základní desky s čipsetem Intel Z77 a procesory Ivy Bridge rovněž od Intelu. Nemalou mírou jste se na úspěchu workshopu zasloužili i vy, co jste dorazili. Tímto vám děkujeme a budeme se těšit příště!

Ohlédnutí za akcí – Gigabyte OC Workshop
i Zdroj: PCTuning.cz

Velké poděkování patří partnerům – firmám GigabyteKingston, bez kterých by nebylo možné akci uskutečnit, a také Silicon Hill klubu za poskytnuté prostory, kde se celá akce odehrávala.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama