silverstone-lc17s-levny-zaklad-pro-htpc
PCTuning Článek

Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC

Bronislav Kujál
Bronislav Kujál
9. 6. 2006 01:00 14 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Silverstone LC17S 2. Popis a příslušenství 3. Vnitřní uspořádání, kabeláž a chladící systém 4. Instalace 5. Zkušenosti a závěr

V dnešním článku si podrobně popíšeme další skříň určenou pro HTPC. Tentokrát se podíváme na produkt od společnosti Silverstone, patřící mezi specialisty z nejširší nabídkou těchto typů skříní. Z její široké nabídky jsme vybrali cenově dostupný model ve stříbrném provedení. Také se ovšem dozvíte několik typů, jak lze skříň případně vylepšit.

Reklama
Reklama

Po recenzované skříni Zalman HD 160, jsme si vzhledem k vašim reakcím na cenu této skříně, vzali na mušku skříň, která je podle našeho názoru cenově dostupnější.

Balení

Počítačová skříň Silverstone LC17S je balená v překvapivě malé černé krabici. Jako je již dobrým zvykem, potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. Potisk krabice prozrazuje mimo rozměry a vzhledu i možnost výběru mezi dvěma barevnými provedeními.

Což znamená, že  LC17 můžete pořídit v stříbrné barvě a v černém provedení. Obě barevné varianty mají shodné vlastnosti a kromě rozdílného odstínu se ničím neliší. Skříň je vyrobená z klasického 0,8mm ocelového plechu a pouze čelo je provedené z hliníku.

 

Samotná skříň je pečlivě zabalená v igelitu a v krabici je uložená v polystyrénu. Proto balení snese i mírně nešetrné zacházení při dopravě.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning