Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer

Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer | Kapitola 2

Redakce PCT

Redakce PCT

30. 6. 2017 03:00 4

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Scházel vám v posledním Diablu tradiční a oblíbený summoner se svojí partou kostlivců z druhého dílu? Witch Doctor sice zvládne vyvolávat nějaké ty potvůrky, ale ty tak pěkně nechřestí kostmi! Nezoufejte, máme pro vás rychlou letní soutěž o tři kódy k novému rozšíření Necromancer. Abyste mohli vyhrát, stačí správně odpovědět na jednu otázku.

Reklama

Změny loterijního zákona, které mění i pravidla podobných soutěží, nám umožily vrátit se ke klasické mechanice losování výherců.

Hlasovat lze pouze jednou, vícenásobné hlasování je důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nesnažte se ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznána žádná z odpovědí. Pokud se vám omylem povede tutéž odpověď zaslat v krátkém časovém intervalu vícekrát nebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Protože řada soutěžících i přes hrozbu vyřazení odpovídala vícekrát pod různými e-mailovými adresami, pro ochranu těch poctivých jsme byli nuceni do hlasovacího formuláře přidat další ochranný prvek. Kromě e-mailové adresy musíte vyplnit část adresy vašeho bydliště, na kterou bude zaslána případná výhra – ulici a číslo popisné. Tento údaj nikomu nepředáváme, slouží pouze pro kontrolu unikátních odpovědí pro slosování. Nechceme po vás vyplnění celé adresy, abychom zachovali anonymitu účastníků, nevyžadujeme v této fázi žádné další údaje – jméno, příjmení ani obec, ze které pocházíte.

Pro příklad, pokud je vaše adresa a e-mailová adresa následující:

Jan Novák
Novákova 25
111 11 Kotěhůlky

e-mail: jan.novak@pctuning.cz

bude vyplněný formulář vypadat takto

Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer
i Zdroj: PCTuning.cz

Tento údaj uvádějte pravdivě a tak, aby byl aktuální i po uzavření soutěže v době vyhlášení výherců. Shoda uvedené ulice a čísla popisného s následně zaslanou úplnou adresou pro doručení výhry je podmínkou pro její obdržení. Pokud uvedete při odpovídání do formuláře nepravdivý údaj, který nebude následně souhlasit s adresou pro zaslání výhry, budete ze soutěže vyřazeni a příslušnou cenu obdrží náhradní výherce.

Soutěžní otázka

Na vás už je, abyste správně odpověděli na následující soutěžní otázku a pak už bude záležet jen na tom, jestli se na vás usměje štěstí.

Formulář již není dostupný.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama