PCTuning Článek

Soutěžíme se SilverStone – ve hře jsou dvě skříně

Redakce PCT
Redakce PCT
31. 5. 2012 18:00 12 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Zadání soutěže 2. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Počítačovou case u nás nikdo nevyhrál, ani nepamatujeme, tak to pojďme napravit. SilverStone nám do soutěže věnoval hned dvě case, jednu formátu HTPC a druhou klasickou, velkého formátu bigtower. Na další dva čtenáře, ktěří budou mít méně štěstí, se usměje zdroj ST50F-ES a externí box pro disky. Otázky jsou tentokrát jednoduché!

Reklama
Reklama

Jestli si ještě vzpomenete na naší poslední soutěž se SilverStonem, tak dnes nebudete věřit svým očím. List sedmi otázek s velkým množstvím odpovědí bude vystřídáno jen standardní trojicí se třemi možnostmi. Navíc jsou to otázky jednoduché, odpovědi najdete i ve specifikacích na e-shopech. V SilverStonu se asi rozhodli pro jednodušší formulář po minulém debaklu, kdy správně odpovědělo jen 62 čtenářů. Takže hodně štěstí!

Ještě než si projdeme ceny a pustíte se do vyplňování soutěžního formuláře, musíme trochu „uklidit“ v současné nabídce akcí na PCTuningu:

A teď už pojďme na krásné ceny v dnešní soutěži ;-)

1. cena – počítačová skříň GD06B USB 3.0

HTPC skříň s velkým prostorem pro komponenty a výkonným USB 3.0 za hliníkovými dvířky. Pojme mnoho pevných disků, přičemž dva jsou v hot-swap šachtě. Detaily nebudeme prozrazovat, je o tom jedna ze soutěžních otázek.

2. cena – počítačová skříň RV03B-WA

Krásná case s hrdým přízviskem Raven má průhlednou bočnici, nadstandardní počet ventilátorů a samozřejmě nechybí ani USB 3.0. Osadit ji lze deskou až do velikosti eATX, dodávána je bez zdroje pro snížení ceny. I tak je to výhra v hodnotě okolo 3,5 tisíce korun!

3. cena – zdroj ST50F-ES

Pokud přihlásíte i svojí babičku, a nějakou záhadou vytáhneme její jméno z klobouku při losování, vyhrajete ke své nové skříni Raven i chybějící počítačový zdroj. Má certifikaci 80PLUS, 120mm ventilátor a výkon až 500 W.  

4. cena – externí box pro disk RVS02

Čtvrtý vylosovaný vyhraje externí 2,5" box, který kombinuje hliníkovou kostru s plastovým tělem. Jak jinak – s rozhraním USB 3.0.

 

Soutěžní otázky

Hlasovat můžete jen jednou, duplicitní hlasy budou mazány. Čas máte do 14.6.

Formulář již není dostupný.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning