SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle

SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle | Kapitola 3

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

6. 12. 2019 03:00 7

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Konstrukce 3. Jak se na tom dřepí? 4. Závěr

Recenze herní židle tu nebyla poměrně dlouho, asi tak dvě nebo tři století. Firma SPC Gear zásobuje hráče různými vynálezy a jedním z mnoha je židle pro všechny, kteří tráví u PC mládí, stáří, nebo vlasntě i celý život. Ach, jak krásně prožitý čas. Škoda, že někdy je nutno oblíbenou hru vypnout a podívat se i do světa živých.

Reklama

Jak se na tom dřepí?

Inu, dřepí se na tom dobře. Ačkoli mně osobně příliš nevyhovuje rovný opěrák, kde ergonomii víceméně zajišťuje hlavně bederní polštář. Mám radši, pokud je celá opěrka už trochu zaoblená a kopíruje přirozenou křivku páteře. Bederní měch se dá sice posouvat jak libo na gumových páscích, ale není to ono. Naopak opěrka pod hlavu je fajn, měkká, a příjemně uleví krčním svalům.

SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle
i Zdroj: PCTuning.cz

Sedák je vycpaný tak akorát, není to dřevěná vězeňská pryčna, ani šlehačková atrapa, která se pod zadkem propadne. Po mnoha hodinách sezení mám své šunky stále prokrvené a nejsou ztuhlé jako podešev. Podobně dostatečně je napchaný opěrák, rozhodně se nebudete opírat o vnitřní konstrukci.

Co se područek týče, jak už jsem zmiňoval v předchozí kapitole, uvítal bych na nich polstrování. Ten měkčený plast, či co to je, je sice trochu poddajný, ale jen když do něj ryji palcem. Ale jak známo, jsem velice pohodlný a svému věkem omšelému tělu dopřávám to nejměkčí poležení a posezení, které šrajtofle, prostor a dispozice dovolí.

SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle
i Zdroj: PCTuning.cz

Na večerní seance jsem rád využíval kombinaci sklopení opěráku a lehkého pohupování. Ideální náhrada houpacího křesla u krbu. Přes nohy si hodíte deku, zapálíte doutník, zatopíte v krbu a za moment přiletí žena, že jí začadíte záclony.

Herní půtky u Brutal Doomu jsem zvládal v židli SR300F V2 zcela s přehledem. Nic nebránilo plně se ponořit do vřavy a vraždit démony. Předtím jsem ale vyhodil bederní podložku, ta mi svým působením byla vyloženě protivná. Bez ní bylo sezení mnohem lepší.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama