Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty
Článek Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty

Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty

Jan Preclík

Jan Preclík

13. 8. 2019 03:00 4

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Unboxing a parametry 3. Konstrukce a ovládání 4. Praktické využití 5. Závěr

Proslulý výrobce přichází na trh s novinkou - levným herním headsetem s neodymovými měniči z mnohonásobně dražších modelů. Rozehrává tak s ostatními výrobci bitvu na poli levných herních sluchátek pro skromnější hráče. Zaskórují SteelSeries s tímto odvážným pokusem? Stojí Arctis 1 doopravdy za vaši pozornost? 

Reklama
Reklama

Steelseries je dánská firma, která byla založena již v roce 2001 pod názvem Soft Trading. Aktuální název firmy byl odvozen v roce 2007 z názvu produktové řady podložek pod myši Steelpad. O pět let později se nenápadná lokálně známá firma začala kromě herních podložek soustředit také na vývoj dalších herních produktů.

Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty

Co ale hlavně vedlo k její celosvětové expanzi a zápisu do podvědomí PC hráčů byl jednak sponzoring různých e-sportovních týmů a jednak spolupráce s velikými zvířaty na trhu počítačových her – Blizzard Entertainment, Electornic Arts či Valve Corporation.

Headsety Steelseries Arctis už mají tradici a vyrábějí se v nespočetném množství různých variant s cenovým rozpětím od patnácti stovek až po bezmála devět tisíc korun. Kromě klasických kabelových variant výrobce nabízí i dražší varianty s Bluetooth či verze s vlastní zvukovkou a konektorem USB.

V dnešním článku se mrkneme na horkou novinku, cenově sympatická sluchátka, která přišla na trh v polovině června tohoto roku. Přesto, že se jedná o vůbec nejlevnější sluchátka Steelseries, jsou vybavena měniči stejné kvality jako jejich dražší varianty, což napovídá, že může jít o velmi rozumnou investici.

Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning