Ubíjíme čas bezúčelně a naprosto, naprosto neprakticky
Článek Ubíjíme čas bezúčelně a naprosto, naprosto neprakticky

Ubíjíme čas bezúčelně a naprosto, naprosto neprakticky

Petr Šaroun

Petr Šaroun

28. 4. 2020 16:00 24

Seznam kapitol

1. Správné způsoby prokrastinace 2. Japonské animáče 3. Knížky 4. Seriály 5. Hry 6. Krám z Číny

Na serveru PCtuning jsme zjistili, že někteří naši čtenáři mají problém s prokrastinací! Proto přicházíme s návodem, jak prokrastinovat správně! Cílem je, aby vaše prokrastinace byla kvalitní! Věřte nám, že nám jde jen o vaše dobro! A ano, dnešní článek není míněný úplně vážně.

Reklama
Reklama

Japonské animáče

Japonské animáče mají několik různých žánrů, bojové animáče, úchylné animáče, úchylné bojové animáče, bojové animáče ze střední školy, úchylné bojové animáče ze střední školy. Raději přejdeme k věci.

Konosuba

Asi neexistuje znalec Japonského umění, který by tohle neznal. KonoSuba je hloupoučké anime, nezatěžuje člověka kladením nepříjemných otázek. Je asi jako seriály "ulice" nebo "ordinace". Aby unavený muž po celodenní dřině v lomu nebo u počítače mohl vypnout. PS: Anime sleduje hodně chlapů, všichni tajně.

Konosuba
Konosuba

A prosím, určitě ho nestahujte ze serverů jako je Ulož.to, byť je tam i s titulky. PS: Vyšlo pokračování!

Ishuzoku Reviewers

Jestli chcete něco, po čem vás už nic nepřekvapí, můžete zkusit tuhle praštěnost. (Méně zkušeným doporučuji pro začátek Konosubu.) V tomhle animáči je všechno, co ve správném Japonském animáči prý má být, hloupé lolitky, chobotnice, elfové a pocit, že se vám povedlo zachytit televizní vysílání z dost vzdálené planety.

Ishuzoku Reviewers
Ishuzoku Reviewers

Většina animáčů se povaluje na hodně pochybných serverech, na které bez fungujícího AD-blocku a antiviru nechoďte. Bohužel, tohle u nás legálně sledovat vesměs nejde.

V ČR jsou skupiny, které ze zabývají překládáním Animáčů, člověk si alespoň potrénuje angličtinu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning