Vánoční průvodce – nejlepší PC hry podle ceny
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Vánoční průvodce – nejlepší PC hry podle ceny

Vánoční průvodce – nejlepší PC hry podle ceny | Kapitola 11

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 12. 2013 01:00 20

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Hry do 250 Kč – co očekávat 3. Hry do 250 Kč – konkrétní tipy I. 4. Hry do 250 Kč – konkrétní tipy II. 5. Hry do 250 Kč – konkrétní tipy III. 6. Hry do 500 Kč – konkrétní tipy I.
7. Hry do 500 Kč – konkrétní tipy II. 8. Hry do 1000 Kč – konkrétní tipy I. 9. Hry do 1000 Kč – konkrétní tipy II. 10. Hry nad 1000 Kč 11. Hry pro děti

Je to levné, zábavné a mají to všude – co je to? V posledním vánočním průvodci tohoto roku se mrkneme na ideální dárky na poslední chvíli, tedy herní tituly na PC. Protože je to spíše drobnost, které při výběru budete věnovat jen pár minut, nechali jsme stranou žánry a vše roztřídili podle cen. Je libo hru za 250, 500 nebo 1000 Kč?

Reklama

Nakupovat hry pro malé děti je pro rodiče nejobtížnějším úkolem. Malé děti si jen stěží řeknou, co by vlastně chtěly (a pokud si už něco vyžádají, jen málokdy se shodnou s PEGI doporučením). I když jsem o důležitosti PEGI hodnocení mluvila již na začátku článku, neubráním se to ještě zopakovat – nekupujte dětem hry, které jsou pro jejich věkovou skupinu nevhodné.

Vánoční průvodce – nejlepší PC hry podle ceny
i Zdroj: PCTuning.cz

Pokud se podíváme na samotné dětské hry, tuto skupinu můžeme stejně jako hry v kategorii do 250 Kč označit za riskantní. Budete zde čelit spoustě marketingových fíglů, které obestírají pramalou kvalitu samotné hry. Děti jsou bohužel obrovskou kupní silou a pro herní vydavatele tím pádem takovým zlatým dolem. Při výběru hry (nejen na Vánoce) proto převezměte iniciativu, kvalitu daného titulu prověřte na internetu a nakupujte až ve chvíli, kdy si budete jistí, že hra nabízí víc než jen oblíbenou pohádkovou postavičku.

Vánoční průvodce – nejlepší PC hry podle ceny
i Zdroj: PCTuning.cz

A nyní se už pusťme do samotného výčtu perfektních dětských her. Na tomto místě se podle mého názoru hodí velebit herní sérii LEGO, která si drží vysoký standard s každým novým dílem – ať už si tedy vyberete LEGO: Harry Potter: Years 5-7, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO: The Lord of the Rings nebo nejnovější LEGO Marvel Super Heroes, nemůžete prohloupit. Čeká na vás spousta zábavy, kterou navíc můžete se svou ratolestí zažít bok po boku v kooperativním multiplayeru, jenž vás bude nutit spolupracovat. Co víc si při hraní s dětmi přát?

Vánoční průvodce – nejlepší PC hry podle ceny
i Zdroj: PCTuning.cz

Pakliže budete chtít i přes mé varování sáhnout po hře, jež vznikla na motivy některé známé filmové postavičky, potom vám doporučím hru Madagascar 2: Escape to Africa. Tuto hru opět doprovází povedený multiplayer, v němž budete nuceni ke spolupráci a komunikaci, což se u her pro nejmenší skutečně cení. A nakonec přidám ještě několik zajímavých titulů pro případ, že výše zmiňované hry už doma máte: Spore

,

F1 Race Stars, Rayman Legends, Ice Age: Continental Drift a UP! Vzhůru do oblak.

Šťastné a veselé Vánoce ;-)

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama