Velká letní soutěž o parádní ceny se společností Asus
i Zdroj: Asus
Herní příslušenství Článek Velká letní soutěž o parádní ceny se společností Asus

Velká letní soutěž o parádní ceny se společností Asus | Kapitola 2

Václav Vlček

Václav Vlček

3. 6. 2022 08:30 1

Seznam kapitol

1. Vyhrajte hardware s logem Asus 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Výkonný dvoupásmový herní router s WiFi 6, špičková herní myš s vyměnitelnými spínači a kompaktní externí SSD disk. No neberte to!

Reklama

Na vás už je, abyste odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle 19. na pondělí 20. června 2022.

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje – vaše jméno, příjmení ani nic dalšího. Email v žádném případě nepředáváme partnerům soutěže ani je dále nevyužíváme a po ukončení soutěže jsou půl roku archivovány a následně smazány.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama