Yenkee Shadow RGB: zajímavá a levná herní myš
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Yenkee Shadow RGB: zajímavá a levná herní myš

Yenkee Shadow RGB: zajímavá a levná herní myš

Jan Preclík

Jan Preclík

8. 6. 2020 03:00 6

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Unboxing 3. Parametry 4. Software 5. Jak se s ní hraje 6. Závěr

Pokud se neřadíte mezi lidi, kteří za herní periferie utrácejí tisíce korun, pak si tento článek určitě přečtěte. Yenkee nám poslal myšku, kterou, i přes svou poměrně vysokou dobu odezvy, nazývá herní. Od herní myši za čtyři stovky se nedají čekat žádné extrémní výkony. Přes nízkou cenu ale tenhle mazlík příjemně překvapí.

Reklama

„Hodiny a hodiny strávené hraním počítačových her si žádají pořádnou herní myš, která padne do ruky jako ulitá a nenechá žádného hráče na holičkách. YENKEE uvádí na pulty obchodů novou herní myš Shadow, která disponuje maximální citlivostí 4800 DPI, RGB podsvícením a akcelerací až 15G. To vše za 399 Kč.“

Přiznávám. Svou práci jsem si trochu ulehčil a první odstavec o novém krysákovi opsal z průvodního dopisu, který nám přišel do redakce společně s předem neohlášenou myškou. V dopisu se dále píše, že Yenkee chce především zaujmout zákazníky, kteří vyhledávají dobrý poměr ceny a výkonu. Proto nabízí myšku s vysokou citlivostí a v neposlední řadě taky podsvícením za pár korun. Evidentně do téhle myšky vkládá Yenkee velkou důvěru.

Ať už je myška jaká chce, nedají se jí upřít hned dvě věci. Opravdu nízká cena, která se zalíbí zejména šetřílkům, kteří jdou po low end sestavě a celkem povedený design, který je, společně s líbivou grafikou, evidentní už z krabice. Tak to společně pojďme rozbalit.

Yenkee Shadow RGB: zajímavá a levná herní myš
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama