zalman-hd160-pro-htpc-home-theater-pc
Článek Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Bronislav Kujál

Bronislav Kujál

7. 4. 2006 01:00 16

Seznam kapitol

1. Zalman HD 160 2. Popis a příslušenství 3. Vnitřní uspořádání, kabeláž a systém chlazení 4. Instalace 5. Zkušenosti a závěr

Čím více dnešní moderní multimediální PC vytlačují z domovů různé přehrávače, tím více se klade důraz na jejich podobný vzhled a tichý provoz. Pokud chcete nahradit zastaralé video či DVD přehrávač univerzálnějším počítačem, nemusíte přemýšlet kam umístit velkou bednu. Stačí pořídit skříň o rozměru hifi komponentu, umístit ji do stěny a většina nezasvěcených asi vůbec nepozná, že jde o počítač.

Reklama
Reklama
Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Prodej skříní vypadající jako hifi komponent,  který pohodlně umístíte do stěny pod televizi je v rozkvětu. Aby ne, dnešní multimediální PC plně nahradí jednostranně zaměřenou domácí elektroniku a s troškou nadsázky i domácí kina. Nabídka skříní s rozměrem a vzhledem připomínající Audio/Video Receiver, kam pohodlně namontujete svůj počítač se naštěstí pomaličku rozrůstá. Proto Zalman s novinkou HD 160 určitě obohatil poměrně úzkou nabídku podobných skříní od několika výrobců, mezi které patří Silverstone, Thermaltake, 3R System a několik dalších. 

Balení

Počítačová skříň Zalman HD 160 je balená v klasické černé krabici. Jako je již dobrým zvykem, potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. Krabice prozrazuje mimo rozměrů a vzhledu i možnost výběru mezi dvěma barevnými provedeními.

Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

 

Pro vás znamená, že HD 160 je možné pořídit v stříbrné barvě matného hliníku a v černém matném eloxovaném provedení. Obě barevné varianty mají shodné vlastnosti a kromě rozdílného odstínu se ničím neliší. K nám do redakce na test, přišlo černé provedení.

Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

 

Samotná skříň je pečlivě zabalená v igelitu a v krabici je uložená v polystyrénu. Proto balení snese i nešetrné zacházení při dopravě bez toho, aby se skříň nějak poškodila, čemuž poslouží jako důkaz i fotografie skříně.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning