asus-p835-kovovy-elegan-prichazi
PCTuning Článek

ASUS P835 - kovový elegán přichází

Zdeněk Šarman

Zdeněk Šarman

17. 3. 2009 10:00 24

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Balení, příslušenství a design 3. Konfigurace a výkon 4. Software a synchronizace 5. Fotoaparát, GPS čip a závěr 6. Závěr

Nové PDA z dílen společnosti ASUS svými parametry přímo útočí na současného nekorunovaného krále, HTC Touch HD. Designem má naopak blíže k Samsungu SGH-i900 Omnia. K tomu mu pomáhá rychlý procesor, kvalitní displej, kovové provedení a celkové více než líbivý design. Kde se tady umístí?

Reklama
Reklama

Z dílen společnosti ASUS jsme už měli možnost shlédnout několik kapesních počítačů s označením Pxxx. Poslední PDA s označením P835, nebo také známé pod kódovým jménem Galaxy 7, se v sobě snaží skloubit nemodernější technologii s líbivým designem (ne nepodobným dříve testovanému Samsungu SGH-i900 Omnia), to vše postavené na operačním systému Windows mobile 6.1.

ASUS P835 - kovový elegán přichází

Předem musím upozornit, že k dispozici jsem měl neoficiálně dovezený, ale zato finální kus, který byl bohužel bez příslušenství. K testovanému PDA jsem měl pouze nabíječku, ale díky standardnímu miniUSB konektoru nebyl problém otestovat zařízení i s neoriginálními kousky příslušenství, které jsem měl v době testu zrovna při sobě.

ASUS P835 - kovový elegán přichází

Samozřejmě i společnost ASUS se snažila držet dnešního trendu a co nejvíce zjednodušit ovládání přístroje, zejména pak jeho ovládání prstem bez nutnosti vytahovat pro každou operaci stylus.  Výsledkem je uživatelské rozhraní Glide, které stojí nad operačním systémem a pomocí nějž lze hravě zvládnout základní operace se zařízením.

ASUS P835 - kovový elegán přichází

Nyní se ale již pojďme podívat na zařízení samotné, jeho parametry a ovládání.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning