corsair-nautilus-500-nenarocny-set-vodniho-chlazeni
PCTuning Článek

Corsair Nautilus 500 - nenáročný set vodního chlazení

Pirs
Pirs
26. 4. 2006 01:00 20 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Corsair Nautilus 500 3. Externí chladící modul 4. Parametry čerpadla a ventilátoru 5. Testovací sestava a metodika 6. Výsledky testů a závěr

Společnost Corsair z amerického Fremontu asi nebude třeba čtenářům PCtuningu nějak zvlášť představovat. Corsair jako výrobce kvalitních paměťových modulů je znám po celém světě a jeho řada XMS patří mezi overclockery mezi oblíbenou značku. Dnes se ovšem podíváme na zajímavý set vodního chlazení pro procesory.

Reklama
Reklama

Společnost Corsair z amerického Fremontu asi nebude třeba čtenářům PCtuningu nějak zvlášť představovat. Corsair jako výrobce kvalitních paměťových modulů je znám po celém světě a jeho řada XMS patří mezi overclockery mezi oblíbenou značku. Recenze 1GB modulů řady XMS od kolegy Zdeňka Obermaiera byla uveřejněna na stránkách PCT v nedávné době.

Společnost Corsair již v minulosti uvedla set vodního chlazení Hydrocool 200EX skládající se z externího chladícího modulu a CPU bloku. Minulý rok uvedla kit vodního chlazení s názvem Corsair COOL Water a některé prvky z tohoto kitu použila i v následující verzi Nautilus 500, která je předmětem dnešní recenze.


Kit vodního chlazení Corsair COOL Water

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning