foobar2000-alternativni-audio-prehravac
Zábava Článek Foobar2000 - alternativní audio přehrávač

Foobar2000 - alternativní audio přehrávač | Kapitola 6

Jiří Vašek

Jiří Vašek

18. 9. 2008 01:00 55

Seznam kapitol

1. O co že vlastně jde? 2. Foobar2000 se představuje 3. Foobar2000 - první dojem 4. Foobar2000 - čím vás zaujme 5. Foobar2000 - pluginy 6. Závěrečné hodnocení

Už vás nudí váš současný přehrávač hudby a chcete zkusit něco jiného? Nebo marně hledáte nějakou funkci? A nebo potřebujete něco maximálně kompaktního s mizivou spotřebou systémových zdrojů? Možná vás zaujme právě Foobar2000.

Reklama

Dle mého názoru opravdu nemá smysl říct - dnešní recenzovaný produkt je nejlepší, protože by to nebyla pravda. Zhodnotit software je extrémně těžké, protože každý uživatel má své představy, návyky a potřeby. Zřejmě nejrozumnější bude, když vám Foobar2000 prostě doporučím. Pokud jej neznáte, možná si jej kvůli jeho funkcím oblíbíte, a možná jej také kvůli přílišné strohosti a ne úplně snadným uživatelským úpravám zavrhnete.

Foobar2000 - alternativní audio přehrávač
i Zdroj: PCTuning.cz

Mohu srovnávat pouze se staršími verzemi. Aktuální Foobar2000 0.9.5.5 je rozhodně obrovským skokem v uživatelské přívětivosti a možnostech rozšíření, a rozhodně stojí za vyzkoušení. Na druhou stranu si myslím, že takovýto program nikdy nebude masově rozšířený, je příliš funkcionalistický a kašle na vizuální dojem. Foobar2000 zřejmě zůstane doménou audiofilů, pokročilejších uživatelů, kteří přesně vědí co chtějí, a dovedou si přehrávač podle toho nastavit.

Foobar2000 - alternativní audio přehrávač
i Zdroj: PCTuning.cz

A není to vlastně nakonec dobře? Vyzkoušejte a odpovězte si sami, už chybí jen odkaz ke stažení.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama