Kingston HyperX Pulsefire Dart: bez drátů i při nabíjení
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Kingston HyperX Pulsefire Dart: bez drátů i při nabíjení

Kingston HyperX Pulsefire Dart: bez drátů i při nabíjení | Kapitola 4

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

9. 3. 2020 11:00 10

Seznam kapitol

1. Úvod, balení, specifikace 2. Design, tlačítka, ergonomie 3. Senzor a software 4. Závěr

K nadpisu je třeba ještě přidat název HyperX ChargePlay Base – což je základna pro bezdrátové nabíjení. Pak už myšák do větru začíná dávat smysl. Už žádné otravné připojování kabelu pro nabití, stačí myš zahodit směrem k podložce, nechat jí nasosat trochu šťávy, ideálně přes noc, a druhý den se opět vrhnout do digitálního světa.

Reklama

Závěr

Pulsefire Dart je sama o sobě příjemná myš. Dobře padne do ruky, vycpané látkové boky jsou změna oproti bočním gumovým rohožkám jiných myší a navíc to není žádný tlustý vypasenec. Bezdrátové připojení sviští bez prodlev, našláplý senzor zvládne mnohem víc než vaše ruka a jindy křiklavé RGB podsvícení je hezky decentní. Někomu by mohl vadit menší počet tlačítek, ale běžný pařan bude spokojen. Nejlepší devizou je bezdrátové nabíjení, kdy myš večer jen položíte na nabíječku a ráno už to zase fičí na plné kule.

Kingston HyperX Pulsefire Dart: bez drátů i při nabíjení
i Zdroj: PCTuning.cz

Největší kritika samozřejmě padne na program Ngenuity a jeho snobsky vybíravé chování a chuligánské padání. Detailně to je popsáno v předchozí kapitole, ale než jsme to s pomocí velkého Manittoua vyřešili, uběhlo hodně vody. Programátoři HyperX by měli dostat devítiocasou kočkou co se do nich vejde a kódit, dokud Ngenuity nebude stabilní a bezproblémový jako kamenný blok z pyramidy.

Kingston HyperX Pulsefire Dart: bez drátů i při nabíjení
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama