Kryptokrize: Bez grafiky i bez bitcoinu
Článek Kryptokrize: Bez grafiky i bez bitcoinu

Kryptokrize: Bez grafiky i bez bitcoinu

Michal Rybka

Michal Rybka

20. 1. 2018 03:00 101

Seznam kapitol

1. Když se o bitcoin zajímá už i holič 2. A kolik dáte? 3. Kryptoměny jsou kryté ...? 4. Bezpečné i nebezpečné, složité... 5. Regulace visí ve vzduchu 6. Džungle

Rozhodli jste se nakoupit si kryptoměny? A nebo jste už nějaké nakoupili? A nebo jste jimi chtěli zaplatit? A co grafiku, nechtěli jste si v povánoční slevě koupit grafiku? Pokud se o některou z těchto oblastí zajímáte, jistě nestačíte žasnout. Názory expertů se přitom liší: Někdo dnešek považuje za krizi, další za příležitost a někomu to přijde zcela normální. Vyberte si mezi názory ten, který vám nejvíce vyhovuje!

Reklama
Reklama

Jak se říká, problém chudých je jak zbohatnout, problém bohatých je v tom, jak si svoje bohatství udržet. A jak majetné naučil vzestup socialismu a dalších hrůz 20. století, není od věci, když máte alespoň část majetku uloženou v něčem, s čím můžete rychle utíkat. To znamená, že docela velká část lidí bude svůj majetek držet v této snadno rozpustné formě a ergo to znamená, že si svoji hodnotu udrží. Možná nepůjde do nebes, ale pokud se nestane něco zásadního jako kolaps civilizace, CME, totální rozbití internetu a podobné legrace, budou mít kryptoměny svoji hodnotu už jenom proto, že vám dovolí ověřené transakce i bez souhlasu státu.

Jakou? Které? A jak se zajistit proti hackerům? Kdo si na tyhle otázky úspěšně odpoví, bude spokojený – stejně jako ti, kteří přijímali bitcoin a drželi ho v dobách, kdy mu nikdo nevěřil. Dnešní svět altcoinů je stejná divočina, jako byl bitcoin na svém začátku. Je to džungle, džungle, ve které někdo přežije, někdo zbohatne, někdo zchudne, většina se na ni bude dívat s podezřením, protože ji nevěří.

A pravděpodobně si nikdo delší dobu nepořídí slušnou novou grafiku...

Kryptokrize: Bez grafiky i bez bitcoinu

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning