Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014

Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014 | Kapitola 8

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

7. 10. 2014 03:00 24

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Alien: Isolation, Ryse: Son of Rome, The Evil Within 3. Borderlands, Civilization: BE, Legend of Gimrock 2 4. Call of Duty: Advanced Warfare, The Crew, Lords of...
5. Assassin's Creed Unity, Far Cry 4, Dragon Age: Inq. 6. Escape Dead Island, Project Cars, Lara Croft and... 7. Hotline Miami 2, Orcs Must Die! Unchained, Ori and... 8. Závěr

Nejrušnější čtvrtletí herního roku je v plném proudu. Vánoce se blíží a vydavatelé na nás chrlí jednu herní pecku za druhou. A bude hůř, mnohem hůř! Hlavní vlna nejočekávanějších her tohoto podzimu se na nás teprve chystá. Abyste se v ní pořádně vyznali a věděli kdy a na co se těšit, připravili jsme pro vás přehledný jízdní řád!

Reklama

Dostali jste se až na konec našeho jízdního řádu. Jak už bylo zmíněno na začátku článku, nejsou v něm ani zdaleka uvedeny všechny hry, které na podzim tohoto roku mají vyjít. Nyní, když indie scéna bují naplno, vycházejí třeba i desítky indie her denně. Sepsat seznam všech na podzim chystaných her proto není v silách jednoho redaktora a už vůbec se to nedá vtěsnat do rozsahu jednoho jediného článku.

Některé hry v článku naopak být měly, zatím ale není známo přesné datum jejich vydání (adventura Tales from the Borderlands) a u dalších se dá pochybovat o tom, zdali letošní avizované vydání vůbec stihnou.

Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014
i Zdroj: PCTuning.cz

Poslední skupinou her, které v našem přehledu nenajdete, jsou tituly, co se letos na podzim dají hrát pouze v tzv. předběžném přístupu (early access), tedy často už v hratelné podobě, ale obvykle s bugy a s nedokončeným obsahem. Coby early access si už můžete zahrát například české akční RPG Dex a v několika následujících dnech také slibně vypadající kooperativní hororovou RPG hru Hellraid.

Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014
i Zdroj: PCTuning.cz

A už zbývá jen vyslechnout názor ostatních hráčů. Jak se na podzimní herní žně těšíte vy? A jakou hru si pro své herní seance nezapomenete na podzim pořídit?

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama