Pentium Dual-Core E6500K a dalších 30 procesorů v testu
Hardware Článek Pentium Dual-Core E6500K a dalších 30 procesorů v testu

Pentium Dual-Core E6500K a dalších 30 procesorů v testu | Kapitola 12

Z. Obermaier

Z. Obermaier

26. 10. 2009 03:00 41

Seznam kapitol

1. Trh s procesory stagnuje? 2. Specifikace procesorů 3. Intel Pentium Dual Core E6500 (K) 4. Testovací systém 5. Přetaktování 6. Syntetické testy - Paměti
7. Syntetické testy - Benchmarky 8. Praktické testy, hry 9. 64-bitové testy 10. Shrnutí výkonu a spotřeba 11. Závěr a hodnocení 12. Soutěž o Pentium E6500K

Před pár týdny jsme si ukázali, že pro herní počítač je stále dvoujádrový procesor solidní volbou a důležitá je spíše frekvence než počet jader. My si dnes představíme specialitu, kterou v Evropě nekoupíte - Pentium Dual Core E6500K s odemčeným násobičem. Na závěr vás čeká soutěž a vítěz tento CPU od nás obdrží.

Reklama
Reklama

Jak jsme slíbili i činíme, jeden z vás má nyní možnost přímo tento testovaný čip vyhrát. Samozřejmě půjde o exklusivní Čínskou verzi s odemčeným násobičem. Procesor si dá bez potíží říci i na 4GHz+ a vzhledem k násobiči si s ním můžete skutečně hrát dle libosti. Soutěž nebude nijak složitá a nemusíte kvůli účasti ani vstát ze židle.

Pentium Dual-Core E6500K a dalších 30 procesorů v testu

Vymyslete nám slogan nebo výstižné motto pro PCTuning, které se musí vejít do jedné krátké věty. Mělo by být výstižné, úderné, krátké, vtipné, stylové a hlavně vystihující podstatu našeho serveru. Své příspěvky neposílejte nikam mailem, ale dejte je buď do komentářů nebo do threadu na fóru. Do dvou týdnů vybereme nejlepší z vašich příspěvků a uděláme anketu, ve které budete moci hlasovat o výherci. Tomu potom procesor pošleme. Přejeme vtipné nápady a krapet štěstí.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning