PCTuning Článek

ROG Strix Z370–I Gaming: skvělá minideska od Asus

z-obermaier
Z. Obermaier
10. 7. 2018 01:00 9 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Miniaturní herní deska ROG 2. Testovací sestava 3. Představení desky 4. Základní deska – layout 5. Specifikace desky a software
6. Bližší pohled na desku 7. Napájení desky (popis) 8. BIOS 9. Přetaktování CPU a RAM 10. Hodnocení

Pokud chcete malý počítač s maximálním herním výkonem, je deska formátu mini-ITX dobré řešení. Asus ROG Strix společně s Core i7 z rodiny Coffee Lake dokázala, že taktovat se na ní dá stejně jako na velké profi OC desce. Procesor pracoval na 5,1 GHz a paměti na 4,4 GHz. S takovou kombinací získáte herní dělo bez konkurence.

Reklama
Reklama

Představení desky

Deska k nám dorazila v kompletním prodejním balení, v jakém se prodává už déle než půl roku. Cena by měla být méně sympatických 5200 Kč plus mínus nějakou korunu nahoru a dolů. Cena je mírným překvapením, jelikož předchozí (velmi podobný) model stál jen 3700 Kč. Asus podražil celkem znatelně.

Deska se drží osvědčeného barevného schématu R. O. G. z poslední doby, je celá černá. Rudá barva se z produktů Asus už pomalu vytrácí, místo toho máme neutrální provedení a barvy obstarává osvětlení v celé škále RGB.

Obsah balení a příslušenství

Krabice je tradičního schématu ROG Strix s osvětlením Aura. Černá krabička s logem a popisem nejdůležitějších vlastností desky. Ve stejném balení dnes koupíte i nejvyšší grafiky série R.O.G. Strix. Asus nejvyšší herní segment Strix sjednotil i co se balení produktů týká.

Následuje pohled na příslušenství:

V balení je zadní panel, arch nálepek na kabely, tácek na nápoj, slevový kupón na speciální kabeláž a klasický obsah většiny desek. Manuály a DVD jsou samozřejmostí, stejně tak i kabely SATA a USB. Zapomenout nesmím na speciální nástroj pro osazení procesoru, aby nedošlo k ohnutí pinů v patici. Poslední důležitou věcí je pak MIMO anténa. Seznam obsahu krabice následuje:

  • Manuály
  • Zadní panel
  • Anténa
  • DVD s drivery
  • 4× kabel SATA
  • Nálepky na kabely a skříň
  • Slevový kupón
  • Distanční šroubky pro disky M.2
  • Nástroj pro osazení CPU
  • Tácek na pivo (třeba)

Cena desky: 5200 Kč s DPH

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning