Soutěž se společností Asus o špičkový Wi-Fi 6 router, mechanickou herní klávesnici a myš
i Zdroj: PCTuning.cz
Článek Soutěž se společností Asus o špičkový Wi-Fi 6 router, mechanickou herní klávesnici a myš

Soutěž se společností Asus o špičkový Wi-Fi 6 router, mechanickou herní klávesnici a myš | Kapitola 2

Václav Vlček

Václav Vlček

3. 12. 2021 14:27

Seznam kapitol

1. Výhry s logem Asus 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Vánoce se blíží a každý by určitě rád nějaké ty pěkné dárečky pod stromeček. Proto jsme pro naše čtenáře připravili soutěž o zajímavé ceny s logem společnosti Asus. Stačí zodpovědět pár jednoduchých otázek a máte šanci získat hezký prezent!

Reklama

Na vás už je, abyste odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle na pondělí 19.12. 2021.

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje – vaše jméno, příjmení ani nic dalšího. Email v žádném případě nepředáváme partnerům soutěže ani je dále nevyužíváme a po ukončení soutěže jsou půl roku archivovány a následně smazány.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama