PCTuning Článek

Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
30. 6. 2014 04:00 49 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Je pořízení herní bezdrátovky do 1000 Kč nesmysl? 2. A4Tech Bloody R7: ergonomie a vestavěná baterie 3. A4Tech Bloody R7: kvalitní snímač a šikovný software 4. A4Tech Bloody R7: skutečný herní hlodavec 5. ASUS WX470: zpracování a balení 6. ASUS WX470: solidní výdrž, vysoká doba odezvy 7. ASUS WX470: pro práci i občasné hraní, ale ta cena? 8. Gigabyte Force M9 Ice: vzhled není všechno 9. Gigabyte Force M9 Ice:1600 DPI a nízká frekvence
10. Gigabyte Force M9 Ice: jako herní pouze vypadá 11. Fujitsu WI910: ošklivé, ale užitečné káčátko 12. Fujitsu WI910: skvělá výdrž a programování maker 13. Fujitsu WI910: malá, ale šikovná 14. Trust GXT 120: proč tak laciná konstrukce? 15. Trust GXT 120: bez herního software a s jednou baterií 16. Trust GXT 120: Kde udělali v Trustu chybu? 17. Test povrchů, dosahu a hlučnosti 18. Závěrečné hodnocení

Bezdrátová herní myš s cenovkou do tisíce korun? Pro někoho to může znít jako oxymóron a naprostý nesmysl. Přesvědčíme se ale, že to jde a že je i u nás k mání takových myší hned několik. Kvalitnější myš se snímačem s vyšším rozlišením a dobrou odezvou neocení jen hráči, je důležitá i pro přesnější práci a precizní ovládání kurzoru.

Reklama
Reklama

Ideální herní myš by měla být prodlouženou rukou hráče, a proto je její výběr velice důležitý. Náročnější hráči pravděpodobně sáhnou po myši s kabelem, nebo po některé ze špičkových bezdrátových herních myší, jejichž cena se však zřídkakdy dostane pod dva tisíce korun. Je ale možné koupit kvalitní myš bez kabelu, která poslouží i ke hraní za částku nižší než tisíc korun? Tuto otázku jsme si položili a otestovali jsme hned pět myší, které by mohly hráčům vyhovovat.Velký test bezdrátových myší do 1000 Kč: přijdou si na své i hráči?

Tímto testem volně navážeme na recenzi herních bezdrátovek s cenou nižší než 600 Kč, kterou jsme vám nedávno přinesli. Otestujeme pětici myší od výrobců A4tech, ASUS, Fujitsu, Gigabyte a Trust. O tom, který výrobce přichází s nejsofistikovanějším herním hlodavcem, rozhodně několik testů a možná pořadím myší nakonec překvapení.

Velký test bezdrátových myší do 1000 Kč: přijdou si na své i hráči?

Nutno přiznat, že do výběru padly také některé modely, které se netváří jako myši pro hráče, ale přesto si v dané cenové relaci zaslouží pozornost a poskytují zajímavé funkce, které ocení jistě i hráči. Mezi ryze herní myši v našem výběru patří počiny od Trust a A4tech. Ty neherní potom reprezentují myši od společností ASUS, Gigabyte a Fujitsu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning