Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní

Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

30. 6. 2014 04:00 49

Seznam kapitol

1. Je pořízení herní bezdrátovky do 1000 Kč nesmysl? 2. A4Tech Bloody R7: ergonomie a vestavěná baterie 3. A4Tech Bloody R7: kvalitní snímač a šikovný software 4. A4Tech Bloody R7: skutečný herní hlodavec 5. ASUS WX470: zpracování a balení 6. ASUS WX470: solidní výdrž, vysoká doba odezvy 7. ASUS WX470: pro práci i občasné hraní, ale ta cena? 8. Gigabyte Force M9 Ice: vzhled není všechno 9. Gigabyte Force M9 Ice:1600 DPI a nízká frekvence
10. Gigabyte Force M9 Ice: jako herní pouze vypadá 11. Fujitsu WI910: ošklivé, ale užitečné káčátko 12. Fujitsu WI910: skvělá výdrž a programování maker 13. Fujitsu WI910: malá, ale šikovná 14. Trust GXT 120: proč tak laciná konstrukce? 15. Trust GXT 120: bez herního software a s jednou baterií 16. Trust GXT 120: Kde udělali v Trustu chybu? 17. Test povrchů, dosahu a hlučnosti 18. Závěrečné hodnocení

Bezdrátová herní myš s cenovkou do tisíce korun? Pro někoho to může znít jako oxymóron a naprostý nesmysl. Přesvědčíme se ale, že to jde a že je i u nás k mání takových myší hned několik. Kvalitnější myš se snímačem s vyšším rozlišením a dobrou odezvou neocení jen hráči, je důležitá i pro přesnější práci a precizní ovládání kurzoru.

Reklama
Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní
i Zdroj: PCTuning.cz

Ideální herní myš by měla být prodlouženou rukou hráče, a proto je její výběr velice důležitý. Náročnější hráči pravděpodobně sáhnou po myši s kabelem, nebo po některé ze špičkových bezdrátových herních myší, jejichž cena se však zřídkakdy dostane pod dva tisíce korun. Je ale možné koupit kvalitní myš bez kabelu, která poslouží i ke hraní za částku nižší než tisíc korun? Tuto otázku jsme si položili a otestovali jsme hned pět myší, které by mohly hráčům vyhovovat.

Tímto testem volně navážeme na recenzi herních bezdrátovek s cenou nižší než 600 Kč, kterou jsme vám nedávno přinesli. Otestujeme pětici myší od výrobců A4tech, ASUS, Fujitsu, Gigabyte a Trust. O tom, který výrobce přichází s nejsofistikovanějším herním hlodavcem, rozhodně několik testů a možná pořadím myší nakonec překvapení.

Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní
i Zdroj: PCTuning.cz

Nutno přiznat, že do výběru padly také některé modely, které se netváří jako myši pro hráče, ale přesto si v dané cenové relaci zaslouží pozornost a poskytují zajímavé funkce, které ocení jistě i hráči. Mezi ryze herní myši v našem výběru patří počiny od Trust a A4tech. Ty neherní potom reprezentují myši od společností ASUS, Gigabyte a Fujitsu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama