thermaltake-m9-vi1000bns-levna-skrin-od-profiku
PCTuning Článek

Thermaltake M9 VI1000BNS - levná skříň od profíků

Petr Válek
Petr Válek
31. 8. 2008 23:00 24 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Thermaltake M9, kvalita od TT pro masy 2. Popis 3. Vnitřní konstrukce 4. Systém chlazení a kabeláž 5. Instalace 6. Zkušenosti z provozu a závěr

Skříně od Thermaltake patří mezi velmi rozšířené. My se v dnešním článku zaměříme na levnější model z produkce tohoto známého výrobce. Nutno podotknout, že mne některé prvky této skříně v této cenové kategorii opravdu mile překvapily, na druhou stranu ale v některých aspektech se nižší cena chtě nechtě musela projevit..

Reklama
Reklama

Recenzí skříní Thermaltake jste na našich stránkách shlédli již dostatek, nicméně tento známý výrobce stále chrlí kromě starších a dobře prodejných řad také  novinky. My si dnes zrecenzujeme jednu ze skříní, která patří k těm levnějším. Jde o řadu M9, kterou je možné pořídit dle typu od 1370,- Kč u modelu dnes testovaného, přes 1500,- u modelu s prosklenou bočnicí až k modelům s navíc dodávaným zdrojem, jejichž cena přesahuje dva tisíce korun.

Balení

Jako ostatně vždy u počítačových skříní, dostanete i M devítku v rozměrné krabici, kde najdete skříň pečlivě zabalenou do mikrotenového sáčku a následně vloženou do polystyrénových chráničů. Dnes testujeme model M9 VI1000BNS, přičemž poslední trojice písmen označuje dodanou verzi.

Z krabice lze vyčíst základní informace o parametrech skříně a i když je na obrázku na krabici zobrazen model s prosklenou bočnicí, uvnitř najdete model s bočnicí neprosklenou.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning