velky-test-joysticku-cast-treti-saitek
PCTuning Článek

Velký test joysticků - část třetí - Saitek

Michal Učeň

Michal Učeň

15. 1. 2006 01:00 10

Seznam kapitol

1. Saitek ST90 Stick 2. Saitek ST290 Pro 3. Saitek Cyborg Evo 4. Saitek Cyborg Evo Force 5. Závěr testu

Je tomu už hezkých pár týdnů, kdy jsme se věnovali sérii testů joysticků a slíbili jsme vám, že se kromě Logitechu a dalších méně známých značek podíváme také na konkurenční Saitek. Ten se ovladačům na hry věnuje už pěknou dobu a z jeho továrny se na náš řítí stále nové a nové produkty. V dnešní recenzi se podíváme hned na čtyři kousky.

Reklama
Reklama

Máme tu závěr testu, nikoliv celé série, kterou jsme začali už v listopadu. Z dnešních testovaných produktů je podle očekávání vítězem Saitek Cyborg Evo, který sice nenabízí Force Feedback, ale s běžnými funkcemi, možností nastavení ergonomie a slušnou cenou jasně přehrává dnešní soupeře. Odlišnost a zaměření na různé cenové kategorie však nepřidává na objektivním hodnocení ,a tak se můžete těšit na celkové výsledky testů v jednotlivých kategoriích na konci série. Závěrem ještě tabulka a graf cenového přehledu dnes testovaných modelů:

Velký test joysticků - část třetí - Saitek

Velký test joysticků - část třetí - Saitek

Příště se podíváme na nejvyšší třídu, konkrétně na Saitek X52 Flight Control System. Jak ho tady na stole vidím, máte se opravdu na co těšit :)

Za zapůjčení produktů děkujeme společnosti Computron.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning