Vyhlášení soutěže s Intelem o balík her a bonus pro WOT
PCTuning Článek

Vyhlášení soutěže s Intelem o balík her a bonus pro WOT

Redakce PCT

Redakce PCT

23. 7. 2015 03:00

Seznam kapitol

1. O co jsme soutěžili? 2. Správné odpovědi na soutěžní otázky a výherci

U Intelu právě probíhá akce, v níž ke svým procesorům Core i5 a Core i7 přidává zdarma herní balíčky v hodnotě téměř 5000 korun. Jejich součástí jsou nejen plné hry, ale i prémiový obsah pro World of Tanks. Máme za sebou i druhé kolo soutěže, takže se můžeme podívat, jaké byly správné odpovědi a kdo vyhrál.

Reklama
Reklama

Intel rozdává k procesorům Intel Core i5 a Intel Core i7 hry zdarma. Pokud si do 31. 7. 2015 pořídíte některý model z uvedených řad, můžete se těšit na balíček her a bonusového obsahu v hodnotě téměř 5000 Kč.

Odměnu získáte jednoduše. Po zakoupení některého z desktopových procesorů Intel Core i5 nebo Intel Core i7 dostanete promo kód, který vám zpřístupní digitální distribuci na stránkách http://gamingbundle.intel.com/#/home. Zde se zároveň dozvíte další informace.

Těšit se můžete na plné hry Grid Autosport, zatím poslední díl populární série od Codemasters, multiplayerovou FPS Counter Strike: Global Offensive ze stáje Valve a MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn za kterou stojí studio Square Enix.

Velkým lákadlem je i bonusový obsah do World of Tanks, který vám připíše na účet 1250 zlaťáků, na týden poskytne výhody Premium účtu a na bojiště budete díky němu moci vyrazit ve stíhači tanků Pak 43 Jagdtiger s dělem ráže 8,8 cm.

Vyhlášení soutěže s Intelem o balík her a bonus pro WOT

Součástí jsou také tři pozvánky pro vaše kamarády, které jim aktivují na týden premium účet a do začátku připíšou 1000 zlaťáků spolu s tankem Valentine II. V balíčku na vás také čekají figurky do LEGO® Minifigures Online. 

Soutěžili jste s námi o deset balíčků

Soutěž byla rozdělená na dvě kola. Vyhlášení prvních pěti výherců už máme nějaký čas za sebou, dnes udáme zbývající pětici herních kupónů. Jaké byly správné odpovědi a jestli jste vyhráli, se dozvíte na další straně.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning