zalman-tnn-300-vyberove-ticho-se-zarukou
PCTuning Článek

Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou

Bronislav Kujál
Bronislav Kujál
20. 3. 2006 01:00 44 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Zalman TNN 300 2. TNN300 - popis 3. Příslušenství 4. Vnitřní uspořádání a systém chlazení 5. Vestavěný zdroj, čtečka karet a kabeláž
6. Instalace 7. Chlazení a hlučnost v praxi 8. Dálkové ovládání 9. Závěr

V posledních několika letech se nám rapidně zvyšují výkony jednotlivých součástí našich počítačů a s nimi samozřejmě i nároky na tichost a chlazení celého systému. Maximální spokojenost může náročnému uživateli poskytnout jen kompletně pasivně chlazený systém. V dnešním článku se zaměříme na průkopníka v tomto oboru, což není nikdo jiný než společnost Zalman a její série TNN počítačových skříní.

Reklama
Reklama

Společnost Zalman specialista na výrobu chladičů sklízí po světě úspěchy se svými produkty a dlužno dodat že oprávněně. Je jednou z mála společností, nabízejících kompletní řešení. V jeho nabídce se loni objevila zajímavá pasivně chlazená skříň TNN 300, která pro rok 2006 získala další vylepšení chladícího výkonu. Tento vylepšený kousek nám přišel do redakce a tak se s vámi podělíme o zkušenosti.

Balení

Zalman TNN 300 se dodává v pořádně velké a těžké krabici. Potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. 

Jako malou prémii k TNN 300 obdržíte multimediální dálkové ovládaní...
Jako malou prémii k TNN 300 obdržíte multimediální dálkové ovládaní...

TNN 300 lze objednat pouze v černém celohliníkovém eloxovaném provedení. Po otevření krabice najdete ve vrchním polystyrénu dvě menší krabičky s příslušenstvím. Jakmile vytáhnete vrchní díl polystyrénu, budete překvapení kompaktními rozměry skříně. Velikost krabice totiž v tomto případě neprozrazuje velikost skříně, protože TNN 300 uvnitř krabice chrání před poškozením pořádná vrstva polystyrénu. Navíc skříň je balená ještě v igelitu a takže obavy z poškození jsou zbytečné.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning