Co hrát během koronavirové karantény?
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Co hrát během koronavirové karantény?

Co hrát během koronavirové karantény? | Kapitola 8

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

25. 3. 2020 03:00 11

Seznam kapitol

1. Broken Lines 2. Call of Duty: Warzone 3. Ori and the Will of the Wisps 4. Doom Eternal
5. Pecky ve virtuálním světě 6. Resident Evil remake + spin-off 7. Gears Tactics, SnowRunner 8. Wasteland 3, World of Tanks Premium + můj „to do list“

Nebezpečná koronavirová nákaza doma uvěznila statisíce lidí. Pokud mezi ně patříte i vy, určitě přemýšlíte, jak tento čas vyplnit. Co jiného bychom vám mohli podstrčit než aktuální hry na PC. Proto jsem sesbírala tipy na tituly, které byste si neměli nechat ujít. Na poslední chvíli se přidal i World of Tanks s nabídkou 14 dní prémiového účtu zdarma!

Reklama

Wasteland 3

Co hrát během koronavirové karantény?
i Zdroj: PCTuning.cz

Vývojářské studio inXile, které je zodpovědné za hru Wasteland 3, v roce 2018 koupil Microsoft, což zvedlo vlnu zděšení i očekávání. Někteří fanoušci se bojí, že Microsoft se do vývoje bude příliš vměšovat, jiní zase doufají, že díky penězům redmondského kolosu konečně dostanou tříáčkovou hru. Jaká bude skutečnost, se dozvíme už na konci května, tvůrci se ovšem dušují, že ve hře zůstává bezútěšný nádech a tradiční RPG systém.

Z některých novějších upoutávek je potom patrné, že kromě rozličných nepřátel nám nově bude zatápět i samotné prostředí. A k tomu, abychom to všechno přežili, nám zase pomůže nový herní prvek – automobil. Novinek ve hře samozřejmě bude mnohem, mnohem více, milovníci online hraní nespíše uslyší na kooperativní multiplayer, milovníci příběhu zase na dialogový systém z Torment: Tides of Numenera či na kompletně nadabovanou hlavní dějovou linku. Tohle jsou právě výhody, které poskytne zaštítění bohatým vydavatelským domem. Doufejme, že převáží nad nevýhodami, a že Wasteland 3 bude ještě lepší, nežli předchozí dva díly.

World of Tanks: 14 dní prémiového účtu zdarma

Chvíli před publikováním článku nám ještě v redakční poště přistál mail od Wargamingu, který chce lidem uvězněným doma zpříjemnit hraní nabídkou čtrnácti dnů prémiového účtu zdarma. Nabídka platí pro všechny nové i již zaregistrované hráče, odpočítávání začne okamžitě po aktivaci bonusového kódu, který lze uplatnit od 20. března 2020, 10:00 UTC do 3. dubna 2020, 10:00 UTC.

Co hrát během koronavirové karantény?
i Zdroj: PCTuning.cz

 

Můj „to do list“

Jelikož v poslední době nevychází moc zajímavých her a jelikož na spoustu zde zmíněných titulů si ještě musíme pár týdnů počkat, kvůli sestavení svého seznamu herních úkolů (to do listu) jsem se ohlédla do vzdálenější minulosti. Na mém seznamu figurují tyto hry:

Co hrát během koronavirové karantény?
i Zdroj: PCTuning.cz

  • Borderlands 3
  • Far Cry New Dawn
  • Max Payne 3
  • Orcs Must Die Unchained
  • The Outer Worlds
  • Control

A jaké hry se dostaly na váš herní „to do list“? O to, jak trávíte čas během karantény, se s námi můžete podělit v následující diskuzi. Jakýkoliv konstruktivní nápad se cení.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama