Haier Watch V1: „Apple Watch“ po asijsku a levně
i Zdroj: PCTuning.cz
Mobilní zařízení Článek Haier Watch V1: „Apple Watch“ po asijsku a levně

Haier Watch V1: „Apple Watch“ po asijsku a levně | Kapitola 4

Martin Polický

Martin Polický

15. 1. 2016 03:00 1

Seznam kapitol

1. Balení a vzhled – inspirace je zřejmá 2. Uživatelské prostředí – odkud to jenom známe? 3. Aplikace pro chytrý telefon – nezbytný základ komunikace 4. Závěrem – chytré hodinky z Číny jsou čím dál lepší

V našich testech se nevyhýbáme ani chytré nositelné technice, kterou máme rádi. Na serveru Svetaplikaci.cz jsme v létě recenzovali hodinky No. 1 Sun S2. Dnes jsme se podívali na další čínský počin, konkrétně Haier Watch V1. Než se pustíme do recenze, prozradíme: příjemně nás překvapily.

Reklama

Závěrem – chytré hodinky z Číny jsou čím dál lepší

Pokud uvážíme cenu, která se aktuálně na portálu Geekbuying.com pohybuje kolem 50 dolarů (cca 1500 korun s DPH), máme v ruce daleko chytřejší hodinky, než které jsme testovali před půlrokem.

Haier Watch V1: „Apple Watch“ po asijsku a levně
i Zdroj: PCTuning.cz

Otázkou zůstává, jak moc přesně senzory v takto levných hodinkách vlastně jsou. Krokoměry, které se do různých wearables dávají již řadu let, a které většinou fungují na stejném principu sledování pohybu ruky, jsou již poměrně přesné. Parádně se ale dají zkreslit například čištěním zubů nebo jízdou na kole/motorce po rozbité silnici, kde se vám otřesy řídítek přenáší přes ruce přímo do hodinek, které mnohdy nestačí měřit váš tryskový běh.

O něco skeptičtější jsme u snímače tepové frekvence, nicméně na profesionální sportovce Haier necílí a nadšenec se spokojí i s méně přesnými výsledky. Navíc nelze za cenu 1500 Kč včetně DPH očekávat přesnost laboratorních přístrojů.

Máte také zkušenosti s nějakými levnými hodinkami z Číny? Podělte se s námi o své dojmy v komentářích.

Hodinky do testu poskytla společnost Geekbuying.

geek

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama