levna-zabava-na-cesty-kingston-k-pex-100
Zábava Článek Levná zábava na cesty - Kingston K-PEX 100

Levná zábava na cesty - Kingston K-PEX 100 | Kapitola 2

Jiří Masojídek

Jiří Masojídek

12. 1. 2007 01:00 50

Seznam kapitol

1. Levná zábava na cesty - Kingston K-PEX 100 2. Displej a ovládání 3. Přehrávání hudby a videa 4. Technické údaje, zhodnocení a závěr

Společnost Kingston, která je známá především výrobou pamětí všeho druhu, uvedla před Vánoci na náš trh novinku ve svém sortimentu, multimediální přehrávač za velmi příznivou cenu. Poradí si prý nejen s hudebními soubory, ale také s videem, textovými dokumenty a obrázky. Jak přehrávač obstojí v testu?

Reklama

Displej

Levná zábava na cesty - Kingston K-PEX 100
i Zdroj: PCTuning.cz

Jak už jsem psal, displej má úhlopříčku 5 cm a opravdu si zaslouží kladné hodnocení, co se kvality zobrazení týká. Při rozlišení 220x176 bodů má mimořádně jemný a ostrý obraz, což je veliké plus hlavně pro přehrávání videa.

Levná zábava na cesty - Kingston K-PEX 100
i Zdroj: PCTuning.cz

Ovládání

V mnoha zahraničních recenzích byla Kingstonu vytýkána velká složitost ovládání a zbytečné množství ovládacích prvků. Uznávám, tlačítek je opravdu dost, ale rozhodně bych to neviděl jako špatnou vlastnost. Spíše než o zbytečném množství tlačítek bych mluvil o variabilitě funkcí. Většina funkcí disponuje také alternativním ovládáním, to znamená, že je na uživateli, který způsob zvolí. Na druhou stranu je pravda, že začátečníkům může přijít ovládání opravdu lehce komplikované, ale je jen otázkou času, kdy se dostane uživateli „do ruky“.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama