Monster Hunter World – RPG jenom o lovení příšer
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Monster Hunter World – RPG jenom o lovení příšer

Monster Hunter World – RPG jenom o lovení příšer | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

20. 8. 2018 03:00 12

Seznam kapitol

1. Prodejní trhák 2. Ačkní RPG východního střihu 3. Příšery se nevzdávají 4. Pot a dřina
5. Složitější, zato méně účinné 6. Grafika hry 7. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Přibližně půl roku po vydání konzolové verze hry se Monster Hunter: World s velkou pompou dostává také na PC. S sebou si přibalila majestátní příšery a hromadu možností jak je ulovit. Je jen na vás, zda potvory budou dále tyranizovat svět, nebo dají pokoj. Jak převážně konzolová série silně východního ražení funguje na PC tady v Evropě?

Reklama

Monster Hunter: World rozhodně není hra pro každého. Musíte se připravit na osobitý herní styl, kdy třeba i několik minut plánujete a připravujete se na expedici, načež se necháte přenést do uzavřené lokace, kde lovíte příšery (sami nebo s přáteli).

Celková uzavřenost lokací společně s tím, že v podstatě pořád jenom lovíte (i když rozličné příšery), nemusí vyhovovat každému. Pokud vám ale „východní styl hraní“ sedne, máte postaráno o desítky hodin kvalitní zábavy.

Osobně mě vadilo trošku neprostupnější uživatelské rozhraní a ovládání, což je podpořeno skutečností, že hra nepodporuje gamepady (běžnou cestou). Také jsem si špatně zvykala na nevydařený matchmaking, který je pro hru stěžejní prvek. Pokud všechny tyhle věci překonáte a navíc máte k dispozici tři parťáky, tak si k hodnocení přidejte ještě jednu hvězdičku.

Monster Hunter World – RPG jenom o lovení příšer
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama