MSI GT70 0NE – herní monstrum s GeForce GTX 680M
Článek MSI GT70 0NE – herní monstrum s GeForce GTX 680M

MSI GT70 0NE – herní monstrum s GeForce GTX 680M | Kapitola 5

Z. Obermaier

Z. Obermaier

23. 8. 2012 05:00 59

Seznam kapitol

1. GeForce GTX 680M konečně zde... 2. Představení, balení a specifikace 3. MSI GT70 0NE - hardware I. (CPU, GPU) 4. MSI GT70 0NE - hardware II. (disky, paměť) 5. Zpracování, konektory a repro
6. Klávesnice, chlazení a výdrž baterie 7. Metodika testování 8. Testy výkonu (hry, procesor) 9. Galerie 10. Závěr

Ultimátní herní notebook od MSI s označením GT 70 je na trhu už od března, až nyní ale dostal pod kapotu nejvýkonnější grafiku letošního roku - GeForce GTX 680M. Jaký je herní výkon jednoho z nejvýkonnějších mobilních CPU 22nm architektury Ivy Bridge (Core i7-3610QM) a GPU od nVidie vám ukážeme v dnešní recenzi.

Reklama
Reklama
MSI GT70 0NE – herní monstrum s GeForce GTX 680M

Design notebooku je stejný jako u starší řady a také levnější GT 60. Jelikož jde o rozměrný notebook, odpovídají tomu také hmotnost a robustní provedení. Design je povedený, zaoblené hrany a tělo z plastu a eloxovaného hliníku. Šasí je pevné a vydrží i horší zacházení, zde si ale musíte dát pozor, díky vysoké hmotnosti nesnese tento notebook ani relativně malý pád ze stolu s čímž lehčí počítače většinou nemají problém. Tělo stroje je celkem široké, vzhledem k osazeným komponentům se ale nelze šířce divit. Není to zase tak hrozné a u DTR notebooku jde spíše o průměr. Dílenské zpracování je výborné, i když plasty se mnohdy nedaří slícovat naprosto dokonale, to vidíme i zde. Nejde ale o nic výrazného, celkově je dojem ze zpracování a materiálu hodně dobrý. Displej se nijak neprohýbá, stejně tak tělo.

Konektory

Pravá strana
Pravá strana

Zadní strana
Zadní strana

Detail zadní strany
Detail zadní strany

Levá strana
Levá strana

Konektory musel výrobce vzhledem k jejich počtu, rozmístit po třech stranách notebooku. Hlavně umístění na zadní stranu jistě mnohé nepotěší, ale už je to tak. Naštěstí ale výrobce dozadu umístil konektory jež se nepoužívají často a vzadu je tedy můžeme akceptovat. Připojeni na monitory je zezadu vždy lepší než zboku. Na pravé straně najdeme pouze dvojici USB 2.0 portů a Blu-Ray mechaniku bez vysouvacího tlačítka. Na zadní straně je pak umístěné napájení, LAN port, analogový a digitální výstup na monitory. Vše doplňuje eSATA. Na levé straně pak najdeme trojici USB 3.0 konektorů, čtečku paměťových karet a audio konektory.

Reproduktory

Dvojice předních reproduktorů
Dvojice předních reproduktorů

Subwoofer na spodní straně notebooku
Subwoofer na spodní straně notebooku

MSI se nechlubí reproduktory nadarmo, osazená trojice reproduktorů od Dynaudio jsou jednoznačně tím nejlepším, co kdy v herním notebooku bylo. Naprosto skvělý zvuk plný detailů a s celkem překvapivě vysokým výkonem vás potěší a zcela boří mýty o nemožnosti osadit notebook opravdu kvalitním zvukem.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning