Nejlepší nové hry pro PC: tyto tituly si nenechte ujít!
PCTuning Článek

Nejlepší nové hry pro PC: tyto tituly si nenechte ujít!

Václav Vlček

Václav Vlček

21. 6. 2018 03:00 2

Seznam kapitol

1. Wreckfest 2. Jurassic World Evolution, Unravel Two 3. Vampyr, Forgotton Anne 4. State of Decay 2, Pillars of Eternity II
5. Frostpunk, BattleTech 6. Conan Exiles, Moonlighter 7. City of Brass, Downward Spiral: Horus Station 8. A Total War Saga, Smoke and Sacrifice a další...

Před pár týdny to už vypadalo, že to nejlepší, co mělo v prvním pololetí vyjít, máme za sebou a na další herní pecky si počkáme na podzim. O to překvapivější je, že se vyrojila řada her, jež před vydáním jen málokdo zaregistroval, ale teď mají úspěch a derou se na přední příčky žebříčků prodejnosti. Které z herních novinek stojí za to?

Reklama
Reklama

State of Decay 2

Nejlepší nové hry pro PC: tyto tituly si nenechte ujít!

Pokračování survival akční hry State of Decay sice není takové, jaké by si fanoušci (nyní již série) představovali, přesto však nabízí pádné důvody, proč si ho pořídit. Předně je tu stále zábavný systém přežití ve světě po zombie apokalypse, který sestává z hledání zdrojů, stavění nových příbytků a celkově z budování nové komunity lidí. Mezi nejlepší novinky patří možnost hrát v kooperaci, ta je ovšem vykoupena absencí možnosti posílat si pro suroviny ostatní členy komunity. Plusové body si tedy můžete přičíst, máte-li parťáka, který by s vámi rád sdílel své příběhy.

Součástí State of Decay jsou také tři nové mapy, mezi nimiž můžete libovolně kočovat. Na mapách jsou potom rozprostřeny také vedlejší úkoly, které nově mají také trošku propracovanější příběhy. Mezi vedlejší úkoly se dají počítat také nově vzniklé centra nákazy, kde musíte ničit infikovaná srdce. Ostatní změny jsou potom spíše jen kosmetické, takže hra celkově vypadá spíš jako takový masitější datadisk. Pokud ovšem máte rádi tento typ her, koupí State of Decay 2 rozhodně nemůžete prohloupit.

Pillars of Eternity II: Deadfire

Nejlepší nové hry pro PC: tyto tituly si nenechte ujít!

Pokračování izometrického RPG je příběhově zasazené za události prvního dílu. V Pillars of Eternity II: Deadfire zůstávají všechny opěvované ingredience jako je bohatý příběh, překrásné ručně malované prostředí, propracované taktické souboje a obecně RPG systém, nebo celkově oldschoolové pojetí hry, vše je ale vyvedeno ještě pečlivěji než v prvním díle. Zkrátka a dobře, Pillars of Eternity II: Deadfire je perfektní pokračování naprosto skvělé hry.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning