Recenze Asus ROG Phone 8 Pro: posedmé a stále poprvé
i Zdroj: Jakub Fišer, PCTuning
Mobilní zařízení Recenze Recenze Asus ROG Phone 8 Pro: posedmé a stále poprvé

Recenze Asus ROG Phone 8 Pro: posedmé a stále poprvé | Kapitola 5

Jakub Fišer

Jakub Fišer

6. 3. 2024 12:00 16

Seznam kapitol

1. Design a displej 2. Výkon, výbava a baterie 3. Jak se na telefonu hraje? 4. Fotoaparát a ukázky 5. Hodnocení a závěr

Na českém trhu se začal prodávat smartphone s tou nejužší cílovou skupinou. Telefon pro lidi, kteří milují hry tak moc, že i jejich telefon tomu musí odpovídat a potřebují zkrátka a jednoduše to nejlepší. Otázka tedy je: jaké inovace přináší Asus ROG Phone 8 Pro a uspěje proti konvenční (leč neméně nabušené) konkurenci?

Reklama

Závěrečné hodnocení

U ROG Phonu je vždy složité říct verdikt, který by odpověděl na otázky všech. Důležité je jedno: toto je nejlepší herní telefon, má nejlepší funkce pro hráče a i když výkon může mít srovnatelný s „konvenční konkurencí“, stále se jedná o ideální mašinku pro zapálené mobilní hráče. To trvá, i přes vylepšení či zhoršení oproti loňskému ročníku.

Recenze Asus ROG Phone 8 Pro: posedmé a stále poprvé
i Zdroj: Jakub Fišer, PCTuning

Otázkou spíše je, zdali takové zařízení bude v letošním roce pro zákazníky zajímavé. Apple totiž vstoupil do ostré války s Androidem o to, která platforma se pro hraní hodí více. A je to právě iOS, který již v těchto dnech nabízí na své platformě plnohodnotné AAA tituly od Capcomu nebo Hidea Kodžimy.

Apple opět čaroval: nový iPhone 15 Pro má lepší ray tracing než váš počítač
i Zdroj: Apple

Apple opět čaroval: nový iPhone 15 Pro má lepší ray tracing než váš počítač

Apple si již tradičně v září svolává novináře i fanoušky na svoji konferenci. Letošní Keynote se točila okolo nových modelů…

12. 9. 2023 22:10
41

I na Androidu si můžete zahrát celou plejádu zábavných her. Ovšem v kontextu toho, co předvádí iPhone 15, působí našlapaný ROG Phone 8 Pro jako supervoják, který v boji nenachází využití. Neklesejte však na mysli – ROG Phone nikdy není investice jen do jednoho roku, naopak. Výkon i výbava vydrží určitě 2–3 roky fungovat bezchybně. A možná se pak i na Androidu dočkáme malé herní revoluce.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama