Cooler Master MasterBox 540
PCTuning Článek

Test skříně Cooler Master MasterBox 540

petr-kupsky
Petr Kupský
19. 5. 2021 06:00 8 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Balení 3. Exteriér 4. Interiér – levá strana 5. Interiér – pravá strana 6. Demontáž čelního panelu
7. Příklad montáže – ventilátory 8. Příklad montáže – deska, zdroj, disky 9. Příklad montáže – chladič procesoru, grafika 10. Příklad montáže – podpěrný držák grafiky, dokončení 11. Hodnocení a závěr

Společnost Cooler Master uvedla koncem dubna 2021 na trh další z populární řady modelů počítačových skříní série MasterBox, který zaujme zejména příznivce ARGB LED osvětlení. V dnešním testu si současně ukážeme, že tento módní prvek se nevyhnul ani tak obyčejnému doplňku skříně, jakým je podpěrný držák grafické karty.

Reklama
Reklama

Balení

Krabice se skříní Cooler Master MasterBox 540 obdržela během dlouhé cesty z holandské pobočky výrobce několik výrazných šrámů (průrazů), které naštěstí dokázala eliminovat bez poškození samotného obsahu. Potisk čelní stěny krabice z přírodního kartonu zobrazuje kresbu skříně z perspektivního pohledu, doplněnou modelovým označením a již citovaným průvodním sloganem.

Jedna z bočních stěn krabice demonstruje z čelního pohledu skříň v takřka životní velikosti, druhá pak tabulku s hlavními technickými parametry, kontakty na jednotlivé pobočky výrobce a QR kódy pro přístup na webové stránky produktu, k jeho registraci a ke stažení manuálu.

Zadní strana krabice posloužila výrobci k popisu nejdůležitějších vlastností skříně v devíti světových jazycích.

Bezpečnou ochranu proti poškození během přepravy a skladování zajišťuje dvojice kvalitních výlisků z pěnového polystyrénu (prakticky se nedrolí, což se často nevidí). Samozřejmostí je zabalení skříně do PE pytle.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning