thermaltake-swing-hodne-muziky-za-malo-penez
PCTuning Článek

Thermaltake Swing: Hodně muziky za málo peněz

Bronislav Kujál
Bronislav Kujál
3. 11. 2005 23:59 31 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Thermaltake Swing 2. Popis 3. Vnitřní uspořádání 4. Systém chlazení a kabeláž 5. Instalace 6. Zkušenosti

Thermaltake je rozhodně jednou z významných společností zabývající se výrobou a distribucí počítačových skříní, chladičů, zdrojů a dalších doplňků. Jak je již zvykem, Thermaltake nás neustále zahrnuje něčím novým a jejich pestrá nabídka se neustále a pravidelně rozrůstá. Jednou z několika posledních novinek je i počítačová skříň Thermaltake Swing, se kterou má tato společnost plán oslovit většinu uživatelů jak cenou, tak kvalitou. Co všechno nám tato novinka nabízí, se dočtete v recenzi.

Reklama
Reklama

Balení

Je již tradicí, že kvalitnější skříň je balená v rozměrné krabici. Swingu toto pravidlo jenom potvrzuje a skříň je v krabici poctivě obalená fólií a vložená do polystyrenu. V praxi to znamená zbytečné obavy z poškození při dopravě a jistotu panenské povrchové úpravy bez škrábanců. Thermaltake také patří mezi společnosti prezentující svoje výrobky i obalem, takže krabice je plná fotek, které prozrazují co uvnitř krabice najdete. K testu jsem získal černé provedení s bočním oknem v bočnici označený kódem WB6000BWS.  

Tím se dostáváme ke kompletní nabídce skříně Swing zahrnuje čtyři provedení. Na výběr je černé a stříbrné provedení a obě barvy je možné objednat buď s průhledovým oknem v bočnici a nebo bez.

I když Swing nikdy ani nezavadil o hliník a je kompletně vyrobený z ocelového plechu SECC 0,8mm tak nabízí velmi zajímavou nízkou váhu 7,65kg. Výrobce tuto váhu udává pro všechny provedení a jedná se o váhu bez zdroje, ten ovšem není součástí dodávky ani u jednoho provedení.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning