Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem
PCTuning Článek

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

6. 12. 2013 03:00 33

Seznam kapitol

1. LEGO Marvel Super Heroes 2. Portal 2 – TIP PCT 3. Dungeon Defenders 4. Trine 2
5. Left 4 Dead 2 6. Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara 7. Torchlight II 8. Renegade Ops

Ve dvou se to lépe táhne? Určitě! Zvlášť pokud vám při hře dělá parťáka kamarád, s nímž jste sehraní. A navíc – blíží se Vánoce a je na čase upevňovat vztahy se sourozenci, potomky a dalšími hry chtivými jedinci. Abychom vám usnadnili fázi příprav, sestavili jsme seznam her, které můžete projít v týmu alespoň dvou hráčů.

Reklama
Reklama
  • Žánr: akční adventura
  • Lokální co-op: 2 hráči (splitscreen)
  • Online co-op: není
  • Lokální + online hra: není
  • LAN co-op: není

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Nejnovější přírůstek do stáje LEGO her přináší příběh o doktorovi Doomovi, který chce využít rozkladu vesmíru na milion kostiček k sestavení stroje, jež by mu pomohl ovládnout Zemi. Vysílá proto zloduchy typu Venom, Magneto, nebo Sandman, aby kostičky posbírali, což se ovšem nezamlouvá Nickovi Fury, jež k odražení hrozby povolává tým Avengers (Iron Man, Captain America, Thor, Hulk atd.), hrdiny z Fantastic Four (Mister Fantastic, Invisible Woman atd.), X-meny (Profesor X, Wolverine, Iceman, Beast, Gambit atd.) a samozřejmě i samotného Spider-Mana.

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Každá z postaviček má přitom své speciální schopnosti (například Spider-Man vysílá pavoučí sítě, Thor zase elektrické výboje a Captain America svůj štít) a k postupu hrou je obvykle třeba všechny postupně kombinovat. Hratelnost LEGO Marvel Super Heroes je zaměřena především na řešení lehoučkých logických zádrhelů, ovšem nechybí ani bojové pasáže, v nichž nezahlédnete ani kapku krve. Hra je proto vhodná pro malé děti, čemuž nahrává i atraktivní Lego grafika a drobné vtípky, jimiž je protkané snad každé video ve hře.

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Pokud vám námět LEGO Marvel Super Heroes nevyhovuje, můžete sáhnout například po hře LEGO Lord of the Ring, nebo po velice podobném LEGO Batman 2: DC Super Heroes, v jehož útrobách se prohánějí pro české hráče asi mnohem známější komiksoví hrdinové typu Batman, Superman atd.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning