PCTuning Článek

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
6. 12. 2013 02:00 33 Sdílej:

Seznam kapitol

1. LEGO Marvel Super Heroes 2. Portal 2 – TIP PCT 3. Dungeon Defenders 4. Trine 2
5. Left 4 Dead 2 6. Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara 7. Torchlight II 8. Renegade Ops

Ve dvou se to lépe táhne? Určitě! Zvlášť pokud vám při hře dělá parťáka kamarád, s nímž jste sehraní. A navíc – blíží se Vánoce a je na čase upevňovat vztahy se sourozenci, potomky a dalšími hry chtivými jedinci. Abychom vám usnadnili fázi příprav, sestavili jsme seznam her, které můžete projít v týmu alespoň dvou hráčů.

Reklama
Reklama
  • Žánr: RPG
  • Lokální co-op: 4 hráči (splitscreen)
  • Online co-op: 4 hráči
  • Lokální + online hra: ano, až 4 hráči
  • LAN co-op: 4 hráči

Dungeon Defenders je všemi barvami hrající originální mix žánrů RPG a tower defense strategií. Pro kooperativní multiplayer přitom byla přímo koncipována a pro hru v singleplayeru tak není příliš vhodná – při hře v jednom hráči se veškerá zábava vytrácí.

Základ hry tvoří krystaly umístěné ve středu hracího pole, do nějž v určenou dobu začnou proudit zástupy orků, kostlivců, nekromancerů, temných rytířů, goblinů a další fantasy havěti. Tuto havěť můžete zastavit prostřednictvím stavění věží a jejich upgradování, ale samozřejmě i v akční části hry – kdy prostě vezmete do ruky zbraň a začnete do nich řezat i sami.

Pokud jste hráli například Orcs Must Die 2!, budete se cítit jako doma. Na rozdíl od tohoto titulu však principy Dungeon Defenders stojí i na speciálních vlastnostech hrdinů, jako je schopnost opravování věží, zpomalování nepřátel atd. Každý hrdina je přitom jiný, a každého z nich si tak je třeba patřičně hýčkat. LAN párty čeká, vezměte pod křídlo počítač a upalujte!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning