@fanda99
@skaven321: Co? Mám tři roky Nvidii 1080Ti. A dodnes mi AMD neukázalo kartu ktero bych Nvidii nahradil. No a v létě přijde NV3080 i když vlastně ani nemusí...
@FabledWarrior
@hnizdo: FabledWarrior je Stachuj? Největší kok.otek na webu? Nejhorší co člověk může udělat věřit jeho žvástům. To je těžké když máš nakoupené nějaké akcie této firmy, tak je třeba fandit a nutit :lol:
@Stratos
Pro mě osobně AMD grafiky skončily dvojkovou řadou. Od té doby nic rozumného nevydali. Jen APU v Ryzenech se povedl. Tato recenzovaná grafika je další nenažrané letadlo. Nevím proč má bronz? Spíš brambora by ji slušela:-)
Jsou mi u ritě nějaké aktalizace W10. DOMA tři PC a v rodině několik dalších a vše na sedmičkách. Nakoupeny dvě krabicovky W7. U jiných počítačů nálepky už z nefunknčích notebooku s W7. Notebooky byly kdysi normálně zaplaceny, mám faktůry. Jestli to je legální nebo není neřeším, je to na domáci použití. Nějaké UEFI, M2, nový HW taky neřeším vše jde aplikovat, jsou to jen kecy, že to nejde( u nových notebooku ten problém může nastat). Takže nějaké slavné updaty, koláče jako jsou W10 oblíbené mě nechávají chladným i po roce 2020 kdy přestane podpora W7. Máme přeci i jiné systémy na které lze přejít.
@fanda99
@skaven321: Co? Mám tři roky Nvidii 1080Ti. A dodnes mi AMD neukázalo kartu ktero bych Nvidii nahradil. No a v létě přijde NV3080 i když vlastně ani nemusí...
ještě jednou poděkuji za test. Rád pročítám takovéto typy testů. Je mě úplně jedno jestli v testu vyniká Intel či AMD. Koupím si vždy dle svého uvážení. Jen jedna připomínka. Dle minulých testů bych toto odvětví do budoucna svěřil moderátorovi Janu Holubi. Tento člověk vlil do PCtuningu novou naději a pokrok.
Stačilo s tímto testem počkat měsíc a zahrnout do něj Ryzen 3000/Zen 2. To teprve bude těžká rána pro cedníkovej Intel. Snad po letech opět přejdu na AMD :lol:
Nevím proč pan autor, srovnává tento CPU s Core i9-9900K? Který je cenově úplně někde jinde. Měl by se srovnávat s Intel Core i7-8700, ten je má stejnou cenovku. Vlastně tímto chápu jednu věc AMD 3700X dobývá nejvyšší příčky v celém CPU segmentu. No a potěš koště až přijde na řadu 3800X:-) Jinak díky za recenzi.
Samozřejmě cena je vysoká, ale když to porovnáme z nejvýkonnějším CPU od Intelu 28jádrovým XEONem 8280 s cenou kolem 10000.dolarů. A slepenec dvou 28jádrových XEONů 8280 má výkon o třetinu nižší než 3990X. Tak ta cena je nakonec nízká. AMD prodělává, zajímavé :lol: