destiny-2-budoucnost-mmo-konecne-i-na-pc
Článek Destiny 2: Budoucnost MMO konečně i na PC

Destiny 2: Budoucnost MMO konečně i na PC

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

2. 11. 2017 03:00 13

Seznam kapitol

1. Budoucnost MMO podruhé 2. Masakr krvelačné legie 3. Už vím, proč střílet 4. Drobné radosti na každém kroku 5. Mrtvý svět, který žije 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

První Destiny vyšlo výhradně pro konzole Xbox One. To se mění společně s druhým dílem, který vedle konzolí vychází také pro PC. Počítačová verze přišla s mírným zpožděním oproti konzolovému vydání, zážitek je však stejně dobrý, ne-li lepší jak při hraní na XONE a PS4. Recenze níže vám prozradí, na co se můžete těšit.

Reklama
Reklama

Namísto revoluce se Destiny 2 vydala cestou evoluce. Starý Destiny feeling tak na každém kroku vybrušují drobné novinky, které pocit z hraní ještě o něco zlepšují.

Hodně mě zaujal například nový kompetitivní mód Countdown, kde je skupina hráčů rozdělena na obránce a útočníky, načež si po uplynují času svoje pozice vymění. Cílem je nastražit bombu do nepřátelské základny a odvrátit útoky do chvíle, než bomba vybuchne.

Destiny 2: Budoucnost MMO konečně i na PC

V tomto módu je kladem důraz na spolupráci. Nejedná se o bezhlavé střílení, což má hodně co do sebe. Bohužel už z podstaty věci si tento mód neužijete hned tak s někým, ideální je, pokud do něj přizvete přátele.

Destiny 2: Budoucnost MMO konečně i na PC

Zběhlým hráčům udělají radost tři nové herní třídy. Jsou jimi:

Dawnblade Warlock – povstává z popela podobně jako phoenix a umí vyvolat déšť hořících mečů.

Sentinel Titan – je vybaven štítem, jímž můžete odvrátit nepřátelský oheň a sundat hráče v nejbližším okolí.

Arcstrider Hunter – dokáže vyvolat pomocníky s elektrickým lukem, kteří pak zlikvidují vše v jejich dosahu.

Hračičkám, kteří se ve hře zaměřují i na družení s ostatními hráči, jistě učarují také možnosti tvorby klanů, respektive jejich náležitostí jako jsou vlastní bannery, pozvánky, zajímavé odměny či systém zkušeností, jimiž se klan obklopuje a prezentuje.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning