destiny-2-budoucnost-mmo-konecne-i-na-pc
Článek Destiny 2: Budoucnost MMO konečně i na PC

Destiny 2: Budoucnost MMO konečně i na PC

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

2. 11. 2017 03:00 13

Seznam kapitol

1. Budoucnost MMO podruhé 2. Masakr krvelačné legie 3. Už vím, proč střílet 4. Drobné radosti na každém kroku 5. Mrtvý svět, který žije 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

První Destiny vyšlo výhradně pro konzole Xbox One. To se mění společně s druhým dílem, který vedle konzolí vychází také pro PC. Počítačová verze přišla s mírným zpožděním oproti konzolovému vydání, zážitek je však stejně dobrý, ne-li lepší jak při hraní na XONE a PS4. Recenze níže vám prozradí, na co se můžete těšit.

Reklama
Reklama

Destiny 2 mě velmi mile překvapila. I přestože se drží nastaveného mustru a svět Destiny z ní cítíte na každém kroku, v podstatě ve všech myslitelných ohledech se alespoň z části zlepšila.

Největší změny jsou cítit v celkovém podání hry, konečně nechybí velkolepý příběh a vedlejší úkoly, které budete chtít splnit, abyste se dozvěděli více o fungování světa, nikoliv kvůli bezhlavému grindování, jak tomu bylo dřív.

Musím pochválit také perfektní gamedesign, díky němuž hra dokáže být rozkročena mezi žánry FPS (kt.jen se při speciálních útocích na chvíli změní v third-person akci), RPG a MMO tak, aby si fanoušci každého jednotlivého díla vzali pro sebe jenom to nejlepší.

Pro to všechno si troufnu tvrdit, že Destiny 2 je velmi kvalitní a nadčasová tak, jak to sliboval už první díl. Pokud tedy máte rádi jednu ze zmiňovaných složek, potom neváhejte a Destiny 2 určitě zkuste. Má to jenom jednu chybu, Destiny 2 pro PC můžete hrát pouze na platformě Battle.net, což pro hráče není tak komfortní jako třeba Steam.

 
Destiny 2: Budoucnost MMO konečně i na PC

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning