eaton-5px-inovacnim-produktem-roku
Článek Eaton 5PX inovačním produktem roku

Eaton 5PX inovačním produktem roku

Komerční sdělení

UPS 5PX od Eatonu získala prestižní ocenění v mezinárodní soutěži Golden Bridge, a to především díky měření energetické spotřeby zařízení až na úroveň výstupních zásuvek.

Reklama

Eaton 5PX inovačním produktem roku
i Zdroj: PCTuning.cz

Eaton Corporation, průmyslový výrobce širokého spektra produktů, zvítězila v mezinárodní soutěži Golden Bridge se svým systémem pro zálohování napájení, UPS Eaton 5PX. UPS Eaton 5PX získala za minulý rok ocenění v kategorii inovační produkt. Tato UPS představuje integrované řešení správy napájení v prostředí informačních technologií a v malých a středních datových centrech.

Snižování spotřeby jako vítězný argument
Hodnotící komisaři věnovali pozornost zejména tomu, že 5PX je první UPS ve svém segmentu, která měří energetickou spotřebu jednotlivých zařízení, a to až na úrovni sekcí výstupních zásuvek. Správci IT tak mají možnost nejen ovládat jednotlivé výstupní zásuvky, nebo skupiny zásuvek, ale také sledovat spotřebu chráněných serverů a dalších IT zařízení.

Eaton 5PX inovačním produktem roku
i Zdroj: PCTuning.cz

Hodnocení provádělo více než čtyřicet odborných komisařů z různých průmyslových oborů po celém světě a jejich průměrná známka určila vítěze soutěže Golden Bridge za rok 2011. Vítězové byli vyhlášeni v uplynulých dnech během prezentace a slavnostní večeře v New Yorku. Zúčastnili se jej samozřejmě finalisté soutěže, také vedoucí společnosti v oboru a hodnotící komisaři.

Podrobnější informace o Eaton UPS 5PX získáte na stránkách http://www.eaton.com/5PX nebo http://powerquality.eaton.com/Products-services/Backup-Power-UPS/5PX.aspx?cx=54.

Více o soutěži naleznete na http://www.goldenbridgeawards.com/.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama