Enermax Revolution 85+ král mezi PC zdroji?
Článek Enermax Revolution 85+ král mezi PC zdroji?

Enermax Revolution 85+ král mezi PC zdroji?

Michal Částka

Michal Částka

9. 3. 2010 03:00 38

Seznam kapitol

1. Představení zdroje 2. Balení a příslušenství 3. Vnitřní konstrukce a provedení 4. Pájení, DPS, ventilátor 5. Naměřené hodnoty a režim Stand-by 6. Zátěžová charakteristika pro +12V větve
7. Zátěžová charakteristika pro +3.3V a +5V 8. Zvlnění napěťových větví 9. Průběh účinnosti 10. Vstupní a výstupní teploty 11. Otáčky ventilátoru - hlučnost 12. Celkový závěr - hodnocení

V dnešní recenzi si ukážeme jeden z nejluxusnějších počítačových zdrojů, který můžete na našem českém trhu najít. Enermax Revolution 85+ je klenotem a chloubou moderní technologie, který vám umožní osadit do počítače extrémní konfigurace. Je libo SLI nebo Crossfire? Jak dopadne zdroj v našich náročných testech?

Reklama
Reklama

O vstupních / výstupních teplotách napovídá samotná účinnost a to hlavně při nejvyšším zatížení zdroje. Podle tabulky si můžete opět povšimnout, že vstupní teplota se po zahřátí pohybuje od 35°C po 42°C - jedná se o běžnou teplotu v uzavřené počítačové skříni.

Enermax Revolution 85+ král mezi PC zdroji?

Rozdíl mezi vstupem a výstupem, neboli delta T udává o kolik se ohřál vzduch při průchodu zdrojem. Čím je tohle číslo nižší, tím to je samozřejmě lepší a svědčí to o kvalitě a účinnosti celého zdroje. Při tomto měření jsem naměřil maximální delta T 11,7°C - to je velice dobrý výsledek.

Enermax Revolution 85+ král mezi PC zdroji?

Pokud budete Enermax Revolution 85+ provozovat v oblasti výstupních 200-300W, tak ani nepoznáte, že zdroj vyfukuje teplejší vzduch, než je uvnitř Vaší PC skříně.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning