PCTuning Článek

Fractal Design Define 7 Compact – pošleme céčko do penze?

Petr Kupský
Petr Kupský
3. 6. 2020 15:00 30 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Balení 3. Exteriér – boky, příď a strop 4. Exteriér – záď, dno a filtry 5. Interiér – levá strana
6. Interiér – pravá strana 7. Povrchové panely, filtry 8. Příklad montáže – deska, chladič procesoru 9. Příklad montáže – disky, zdroj, grafika 10. Hodnocení a závěr

Na trh právě přichází zkrácená verze špičkové počítačové skříně Define 7, která ve středním segmentu nahradí již dosluhující kompaktní model Define C. Nižší pořizovací cena novinky nemá žádný dopad na použité materiály a kvalitu konstrukce. Nechybí hliník, sklo, zvuková izolace, výměnné panely, ani konektivita podle nejnovějších trendů.

Reklama
Reklama

Balení

Materiálové provedení a grafické ztvárnění obalu testované skříně Fractal Design Define 7 Compact odpovídá standardu nastolenému nedávným příchodem vyššího modelu Define 7, využívajícímu na výšku orientovaný obal z přírodního kartonu s jednobarevným potiskem. Skříň se tedy uvnitř nachází v relativně bezpečné svislé poloze. Černý potisk čelní stěny krabice zobrazuje kresbu skříně z perspektivního pohledu, doplněnou modelovým označením a stručným popisem vybraných parametrů.

Opačná strana krabice vyobrazuje kresbu skříně rozložené na jednotlivé díly, včetně popisu osmi jejích nejdůležitějších vlastností v pěti světových jazycích.

Oba inverzně potištěné boky krabice jsou pak na informace docela skoupé, dozvíme se z nich jen označení modelu a údaje o výrobci. Důležité jsou zde štítky s výrobními čísly, čárovými kódy a nálepka identifikující konkrétní variantu skříně.

Při vybalování nás překvapí souvislý potisk rubové strany kartonu symboly odpovídajícími novému znaku výrobce. Dvojice výlisků z pěnového polystyrenu skříň účinně ochrání během skladování a přepravy. Jeden z dvojice volných prostorů mezi výlisky přesně vyplňuje další krabice, tentokrát s příslušenstvím skříně.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning